Babciny patent na uziemienie pecha pomógł już wielu osobom. Dzięki naturalnym i pełnym magii atrybutom możemy w prosty sposób oczyścić swoją aurę i sprawić, by nasze życie było piękniejsze. Dowiedz się, co jest potrzebne, by pozbyć się kłopotów.

Praktykując białą magię, należy pamiętać, że ma ona działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje

Czytaj także:

Babciny patent na uziemienie pecha a magiczne atrybuty

Pech może przybierać różne formy, ale na szczęście istnieje sprawdzony babciny sposób, który rozwiązuje ten problem. Zanim przejdziemy do praktykowania białej magii, konieczne jest przygotowanie magicznych atrybutów o wyjątkowo silnych właściwościach. Są to:

  • sosnowe igły, które mają właściwości ściągające złą energię i neutralizujące pecha,
  • sól, która silnie oczyszcza i blokuje dostęp siłom nieczystym.

Właściwości magiczne powyżej wymienionych atrybutów pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie zmartwień. 

Czytaj także:

Jak skutecznie uziemić pecha? Instrukcja

Pech potrafi nieźle namieszać w naszym życiu. Dlatego, jeśli już wiemy, że to właśnie on jest przyczyną naszych bolączek, powinniśmy go jak najszybciej wyeliminować. Z poniższej instrukcji dowiesz się, jak skutecznie uziemić pecha.

Zobacz także:

  1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii. Nie podejmuj się próby usunięcia pecha, jeśli jesteś przepełniona złymi emocjami. W takiej sytuacji istnieje ryzyko, że podwoisz swoje zmartwienia.
  2. Zastanów się, co i w jaki sposób chcesz usunąć ze swojego życia. Dokładnie nazwij przyczynę swoich kłopotów. Pamiętaj, że twoja intencja nie może działać na szkodę innych osób, ponieważ sama na siebie ściągniesz kłopoty.
  3. Połóż na dłoni 7 sosnowych igieł, a następnie sypnij na nie solą.
  4. Złóż dłonie jak do modlitwy. Pamiętaj, żeby nie upuścić ani jednej igły.
  5. Rozcierając powoli dłonie, wypowiedz swoją intencję.
  6. Powtarzaj ją tak długo, aż poczujesz, że pech ustępuje.
  7. Gdy akt się dopełni, siedem igieł sosnowych zakop w ustronnym miejscu.

Ten babciny patent ma natychmiastowe działanie. W przypadku wielkiego pecha możesz posypać zakopane igły dodatkową szczyptą soli.