Ewa Farna chwali się swoją figurą na Instagramie

Ewa Farna jest polsko-czeską piosenkarką, kompozytorką, producentką, autorką tekstów i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo zaledwie w wieku 11 lat. Dziś sama jest szczęśliwą żoną i matką, co zupełnie nie przeszkadza jej w dalszej karierze zawodowej. Swój pierwszy koncert po dłuższej nieobecności zagrała już miesiąc po porodzie!

ZOBACZ TEŻ: Makijażowe trendy na wiosnę 2021 - będziesz zaskoczona!

Równie szybko rozpoczęła pracę nad swoim ciałem. Ewa Farna nie tylko wróciła do formy sprzed ciąży, ale mamy wrażenie, że jej obecna sylwetka wygląda lepiej niż przed ciążą! Dziś możemy podziwiać zjawiskowe efekty jej metamorfozy. Piosenkarka przyznaje, że to jej mąż, Martin Chobot jest dla niej największym wsparciem i dodaje energii do działania:

- On mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach - żartuje Ewa Farna, która zawsze miała sporo dystansu do siebie samej i show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ:

Ola Hamkało urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Farna gwiazdą marki Avon

Ewa Farna schudła. Jaką stosuje dietę?

Odkąd Ewa Farna została mamą, przeszła sporą metamorfozę, którą chętnie dzieli się na swoim Instagramie. Sekretem jej przemiany nie są jednak długie godziny spędzone na siłowni, ale zdrowa dieta. Polega ona na spożywaniu tylko nieprzetworzonych produktów. Ostatnio piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym jej krótka bluzka eksponuje płaski brzuch.

 

- Dzieje się, a ja nie mogę się doczekać waszych reakcji na wszystkie nowości, które szykuję. Jak mi to wszystko się klei i zaczyna przypominać ostateczny obrazek- mam nieziemską radość, kiedy wiem, czego chcę. W czasach przepełnionych informacjami ważne wiedzieć, co chce się powiedzieć. Odliczam niecierpliwie, kiedy z Wami poruszę pierwszy z tematów - zapowiada swoje nowe muzyczne plany Ewa Farna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Picie gorącej wody przyśpiesza odchudzanie? Eksperci są pewni!

Jennifer Lopez ma idealne ciało dzięki sprytnej diecie. Wyeliminowała kilka kluczowych produktów

Ślubna dieta Kate Middleton. Uwaga, jest skuteczna, ale bardzo kontrowersyjna