Ewa Farna - idealna ambasadorka marki Avon!

Naturalna, wyluzowana, podchodząca z dystansem do otaczającego ją świata i sławy – taka jest Ewa Farna. Polska wokalistka z Zaolzia cieszy się niesłabnącą popularnością, a jej głos doceniają najwięksi znawcy muzyki rozrywkowej.

Ewa Farna to nie tylko utalentowana, ale też inspirująca kobieta, od roku także mama. To również jedna z pierwszych polskich gwiazd, która otwarcie mówiła o samoakceptacji własnego ciała. Zdecydowanie Ewę Farnę można nazwać prekursorką ruchu body positive w Polsce!

Zobacz też: Ewa Farna wzięła cichy ślub. Kim jest jej mąż?

Photo: Ewa Farna na planie sesji dla Avon / Instagram

Nie powinno więc nikogo dziwić, że to właśnie Ewa Farna została ambasadorką marki Avon. Jej temperament, energia i bezpośredniość z pewnością doceni wiele klientem Avonu.

- Ewa Farna swoją spontanicznością na scenie i w życiu prywatnym od lat podbija serca wielu fanów i inspiruje do podążania własną ścieżką, dlatego ogromnie cieszymy się, mogąc ją powitać w gronie ambasadorek naszych produktów – komentuje Anna Werstler, dyrektorka marketingu CE Avon.

Photo: Ewa Farna na planie sesji dla Avon / Instagram

Zobacz też: Była nastolatką, gdy wybuch pożar. Dziś jest twarzą Avonu!

Ewa Farna promować będzie perfumy Avon z linii „Far Away Renel & Diva”

- Gdy wybieram perfumy, ważne jest dla mnie to, by zapach trwał jak najdłużej od aplikacji i aby podobał się nie tylko mnie, lecz także mojemu facetowi – mówi Ewa Farna w wywiadzie dla Avon. Wspomina również kulisy okładkowej sesji:

- W kilkunastocentymetrowych szpilkach musiałam pozować przez pół dnia na konstrukcji, wisząc przy tym na jednej ręce. Oczywiście wciągając brzuch i patrząc zdecydowanie w kamerę (śmiech)! Efekt nie tylko samej sesji, lecz także wygląd moich nowych łydek jest po prostu powalający (śmiech)! – żartowała wokalistka, która ma doskonałę poczucie humoru.

Premiera katalogu z Ewą Farną planowana jest na 24 września 2020 roku.

Zobacz też: Ewa Farna dorasta - dziwny jest świat dorosłych