Izabella Scorupco – kim jest?

Izabella Scorupco to polska aktorka, która ma na swoim koncie wiele sukcesów osiągniętych za granicą. Sławę przyniosła jej rola u boku agenta 007 w kultowym filmie „Golden Eye” w 1995 roku. To jak dotąd jedyna Polka, która zagrała u boku Jamesa Bonda.

Cztery lata później mogliśmy podziwiać aktorkę w polskim filmie „Ogniem i mieczem”, gdzie wystąpiła u boku Michała Żebrowskiego.

 

Izabella Scorupco jest także rozpoznawalną osobowością telewizyjną w Szwecji, gdzie zagrała w kilku filmach, serialach oraz reklamie firmy kosmetycznej Oriflame.

Choć Polka ma na koncie wiele sukcesów, w życiu prywatnym przez wiele lat nie układało się jej zbyt dobrze. Izabella Scorupco ma na koncie wiele skandali. Dwukrotnie brała rozwód. Od roku Izabella Scorupco jest żoną Karla Rosengrena.

 

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski

Chodź ta historia miłosna nie trwała długo, przyniosła parze wspaniały dar – córkę Julię. Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski poznali się w Szwecji, ale nie od początku zaiskrzyło między nimi.

Zobacz także:

Dopiero rok po poznaniu między tą dwójką pojawiło się ogniste uczucie i tak narodził się ich związek.

Rok po premierze „Golden Eye” Izabella Scorupco zapowiedziała koniec kariery. W 1997 roku, kiedy na świat przyszła córka pary, cała rodzina przeniosła się do USA. Jednak wtedy między dwójką pojawił się kryzys, którego nie przetrwali. Ona chciała wrócić na ekrany kin, a on odnosił sukcesy w NHL.

Zobacz też: Mariusz Czerkawski i Emilia Raszyńska - to ona skradła serce słynnego hokeisty!

 

Julia Scorupco, córka Izabelli Scorupco

Izabella Scorupco ostatnio jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia rodzinnego. Instagram aktorki jest pełny zdjęć jej pięknej córki. Julia Scorupco posługuje się jedynie nazwiskiem mamy i nie mówi po polsku. Wychowywała się w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Mimo odległości, jaka dzieliła Julię z ojcem, do dziś utrzymują bardzo dobre relacje.

 

4 lata temu Mariusz Czerkawski w „Dzień dobry TVN” pochwalił się sukcesem swojej córki, która dostała się do elitarnej szkoły.

Przeczytaj też:

MORDERSTWO MISS POLSKI - ta historia obiegła cały kraj. Psychofan zabił ją na oczach dziecka

Córka Natalii Kukulskiej wyrosła na prawdziwą piękność!