Izabella Scorupco - kariera

Izabella Scorupco swój debiut miała w wieku 17 lat w filmie, pt. "Nikt tak nie kocha jak my", kiedy została zauważona i zaangażowana do niego przez Stefana Hildebranda. W Polsce dużo częściej rozpoznawana jest z produkcji, pt. "Ogniem i mieczem". Natomiast karierę międzynarodową zapewniła jej rola Natalii Simanowej w filmie o przygodach agenta Jemesa Bonda "GoldenEye". Izabella Scorupco postanowiła jednocześnie spróbować swoich sił w modelingu. Stała się twarzą międzynarodowej marki Oriflame, a jej zdjęcia zostały opublikowane we włoskiej wersji prestiżowego magazynu Vogue. Modelka ma dwójkę dzieci i była już dwukrotnie rozwiedziona. Ślub ze szwedzkim biznesmenem jest trzecim ślubem gwiazdy.

Izabella Scorupco - trzeci ślub

Trzeci ślub Izabella Scorupco początkowo utrzymywała w tajemnicy, nie dzieląc się z fanami po uroczystości relacją w social mediach. Mimo tego już pierwsze zdjęcia z uroczystości krążyły w internecie w dniu jej ślubu. Wszystko za sprawą gości, którzy dzielili się nimi na Instagramie. Natomiast Izabella Scorupco postanowiła oficjalnie opublikować fotografie dopiero teraz. Jakimi zdjęciami podzieliła się z fanami? Czy ślub  Izabelli Scorupco wyglądał bajkowo? Zobaczcie w powyższej galerii.

Izabella Scorupco - film ze ślubu

Izabella Scorupco podzieliła się nie tylko zdjęciami. Film na którym ewidentnie bardzo dobrze się bawi także postanowiła wstawić na końcu instagramowej galerii zdjęć: