Michał Meyer, czyli Piotr Nowak z serialu „Zakochani po uszy” (TVN7) to jeden z uczestników 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie mogą kojarzyć go także z takich produkcji, jak: "Czas honoru", "Teraz albo nigdy!", "Singielka", "Miasto 44", czy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Inni zaś z pewnością pamiętają go z "Szymon Majewski Show", gdzie parodiował znane osoby w cyklu "Rozmowy w tłoku". Kogo tam zagrał i co jeszcze o nim wiemy?

Michał Meyer: wiek, wzrost, kariera

Michał Meyer, znany również jako Michał Kowalczyk, ma 36 lat i 183 cm wzrostu. Urodził się 2 września 1985 roku w Warszawie. W 2008 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie i od tej pory regularnie występuje w serialach, filmach, programach telewizyjnych i kabarecie.

Michał Meyer pierwszy duży sukces odniósł dzięki programowi "Szymon Majewski Show", w którym parodiował znane postacie ze świata polityki i show-biznesu. W cyklu „Rozmowy w tłoku” wcielił się m.in. w Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Kammela, Pascala Brodnickiego, Justina Biebera, czy Colina Farrella. Ma więc naprawdę imponujące doświadczenie, które z pewnością przyda w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Poza parodiowaniem aktor świetnie odnajduje się także w rolach dramatycznych. Michała Meyera możemy kojarzyć z takich produkcji, jak: "Miasto 44", "Czas honoru", "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", czy "Amok". Ostatnio pojawił się także w hicie Netflixa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", jako aspirant Grzegorz Dąbrowski.

Michał Meyer znany jest również z ról teatralnych. Występował m.in. na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, czy w Teatrze Kamienica.

Dla wielu Michał Meyer to jednak przede wszystkim Piotr Nowak z serialu "Zakochani po uszy" (TVN7) – stomatolog zakochany w Asi Popiel (w tej roli Katarzyna Grabowska). Co ciekawe, na ekranie partneruje mu także Kamila Kamińska, z którą związany jest w życiu prywatnym.

Michał Meyer: Kamila Kamińska, żona, dzieci

Michał Meyer rzadko dzieli się informacjami na temat życia prywatnego. Jeszcze niedawno, podczas jednego z wywiadów wyznał, że od kilku lat jest związany z tą kobietą o imieniu Magdalena. Obecnie związek należy do przeszłości.

Zobacz także:

Od niedawna Michał Meyer związany jest z aktorką, Kamilą Kamińską, znaną również z serialu "Zakochani po uszy". Kamila Kamińska ma 33 lata, a studia ukończyła w Łódzkiej Filmówce. Partnerka Michała Meyera ma na koncie ważną nagrodę – za rolę w filmie "Najlepszy" otrzymała wyróżnienie za profesjonalny debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2017 roku. Para nie ma dzieci.

Michał Meyer: Instagram

Instagram Michała Meyera - @misza.meyer śledzi obecnie 57 tysięcy użytkowników. Aktor dzieli się z fanami przede wszystkim zdjęciami z życia zawodowego. Możemy się z niego dowiedzieć, że najnowszym projektem artysty jest serial audio "Fakap". Wśród prywatnych fotografii można dostrzec natomiast kota aktorskiej pary, Zuzu oraz dowiedzieć się, że przyjacielem Michała Meyera jest aktor i zwycięzca programu "Agent", Michał Mikołajczak.

Zobacz zdjęcia Michała Meyera w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO": zmiana dnia i pory emisji. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki show?