Natalia Kukulska i Maciej Dąbrówka bardzo cenią sobie prywatność. Tymczasem ich 16-letnia córka, Ania Dąbrówka, stawia swoje pierwsze kroki w social mediach. Jakiś czas temu otworzyła swój profil na Instagramie. Córeczka Natalii Kukulskiej wyrosła na piękną kobietę.

Córka Natalii Kukulskiej idzie w ślady mamy?

Bez wątpienia Ania Dąbrówka jest dumną dziedziczką rodzinnych talentów. Dziewczynka ma za sobą już pierwszy debiut muzyczny. Jakiś czas temu w sieci pojawił się utwór „Przygotujmy lepszy świat”, w którym córka gwiazd miała okazję uczestniczyć.

Występowała także w grupie „Żywioły”. Jak do tej pory, wydawało nam się, że Ania to wciąż mała dziewczynka – taką ją zapamiętałyśmy. Gdy podczas premiery jednego ze swoich albumów, Natalia Kukulska zapozowała z całą rodziną do zdjęcia, nikt nie miał wątpliwości, że w jej domu rośnie kolejna gwiazda.

Anna Dąbrówka - rośnie nowe pokolenie gwiazd?

Jedni twierdzą, że Ania Dąbrówka wygląda zupełnie jak mama, inni widzą w niej podobieństwo do tragicznie zmarłej babci Anny Jantar. Czy możemy liczyć na to, że już wkrótce na wielkiej scenie pojawi się kolejna artystka młodego pokolenia? Jak mówi sama Natalia Kukulska:

- Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość - wyjaśnia mama Ani Dąbrówki.

Zobacz też: 

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie najstarszej córki. "Jak dwie krople wody" - piszą zachwyceni fan 

Znaleziono list miłosny do Anny Jantar. Miała go przy sobie w momencie śmierci

Zobacz także:

Czasami miłość do muzyki wcale nie równa się miłości do zdobycia sławy. Według mamy, dziewczynka w rzeczywistości marzy o aktorstwie i to właśnie z nim wiąże przyszłość. Jak podają media, Ania chce rozwijać swoje umiejętności w prestiżowej szkole aktorskiej w Nowym Jorku. Na jej Instagramie możemy podziwiać kilka zdjęć z podróży do USA. Kto wie, może właśnie aktorstwo jest jej pisane? Niezależnie od tego Ani Dąbrówce życzymy spełnienia marzeń!

Zobacz też: 

Powstanie serial o Annie Jantar. Zdziwicie się, kto jest typowany do głównej roli 

Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce katastrofy, w której zginęła Anna Jantar