Bliźniaczki Clements 2021 - rodzice

Jaqi Clements, mieszkanka Orange County w USA, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swoich córek ubranych w idealnie dopasowane szlafroki. Kobieta umieściła pod zdjęciem taki opis:

- Uwielbiamy nasze nowe, spersonalizowane super miękkie i wygodne, dopasowane szlafroki od Leo Liveczytamy. Mama pięknych bliźniaczek umieściła również kod rabatowy na zakupy.

To tylko jedno z wielu zdjęć, pod którymi na bliźniaczki i ich mamę wylewa się fala hejtu. Jaqi Clements od dawna zarzuca się zarabianie pieniędzy na dzieciach i wykorzystywanie ich wizerunku.

Warto przy tej okazji dodać, że po raz pierwszy kontrakt między dziewczynkami, a agencją modelek został podpisany, gdy miały zaledwie 6 miesięcy. Jednak dopóki nie odniosły sukcesu na Instagramie, ich kariera nie była zawrotna.

Obecnie Ava i Leah Clements mają podpisane kontrakty z: LA Models, Elis Talent Agency i God & Beauty. Pozują dla magazynów takich, jak: La Petite Magazine, Petite Adele Clothing, czy Airfish.

Zobacz też:

Przyszły na świat wtulone w siebie jak misie koala. Niezwykłe zdjęcie bliźniaczek

 

 

Clements Twins - pomysł na biznes?

Jak twierdzi mama dziewczynek, córki uwielbiają modeling, a ona sama nie czuje się dobrze z tym, kiedy ludzie twierdzą, że zabiera dziewczynkom dzieciństwo lub zarabia dużo pieniędzy na Clements Twins.

- Przedstawiłam dziewczętom swój pomysł, że gdyby miały ochotę oprócz zajęć tanecznych i cotygodniowych treningów w zespole pływackim, mogą spróbować modelingu – tłumaczyła Jaqi Clements w 2017 roku.

Jaqi Clements podkreśla, że działalność bliźniaczek w social mediach to dla dziewczynek głównie przygoda, a pieniądze zarobione na Instagramie to tylko nieznaczna część wydatków, które każdy rodzic wydaje na swoje dzieci. 

Zgadzacie się z taką opinią? Co sądzicie o wielu instagramowych mamach, które prowadzą konta, promując swoje dzieci? Czy widzicie w tym coś niestosownego?

Zobacz też:

Pierwsze trojaczki 2021 przyszły w Opolu. Jak czują się dzieci i mama?

40-letnia Monika Mrozowska szczerze o okresie połogu. Wspiera inne matki