"Botoks" to nowy film Patryka Vegi, który ma za zadanie opowiadać o prawdziwych historiach silnych, zdeterminowanych lekarek, zmagających się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami. Jak zawsze w przypadku twórczości Patryka Vegi film będzie bardzo dynamiczny w przekazie, pełen ciekawego humoru, realizmu i obrazu który będzie zbliżał odbiorcę do realiów dnia codzinnego.Vega jest znany z tego, że do każdej kolejnej produkcji przygotowuje się bardzo dogłębnie. Podobnie jest w przypadku "Botoksu".

W główne postaci kobiece wcielą się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

Zdjęcia do "Botoksu" realizowane są w Warszawie, Paryżu, Kopenhadze oraz w Kenii. Film wchodzi do kin 29 września 2017.

O czym będzie ten film?

Miejscem spotkań czterech interesujących kobiet są mury szpitala. To tam właśnie poznajemy sylwetki: Danieli, Magdy, Patrycji i Beaty. Każda z nich ma aktywne życie zawodowe i perypetie osobiste. Wszystkie związane są z trunym środowiskiem medycznym. To może być naprawdę interesująca opowieść. Nie możemy się doczekać.