"365 dni: Ten dzień" - data premiery

Netflix ujawnił, że na kolejną część nie musimy czekać dłużej niż... 20 dni! Premiera "365 dni: Ten dzień zaplanowana jest na 27 kwietnia!

"365 dni: Ten dzień" - zwiastun. O czym jest druga część filmu "365 dni"?

Piękna Laura (Anna-Maria Sieklucka) oraz przystojny Massimo (Michele Morrone) znów przyprawią was o rumieńce. W "365 dni: Ten dzień" między parą będzie iskrzyło, a więc z pewnością nie zabraknie pełnych namiętności scen. Ale gorąco będzie nie tylko z tego powodu. W drugiej części trylogii będzie jeszcze więcej sekretów i zwrotów akcji, które poddadzą uczucie kochanków ciężkiej próbie... 

Nowe, wspólne życie Laury i Massimo skomplikują jego więzy rodzinne oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawi się w życiu Laury - zabójczo przystojny i tajemniczy Nacho (Simone Sussina), który za wszelką cenę będzie chciał zdobyć jej serce i zaufanie. Na ekran powrócą także najlepsza przyjaciółka Laury - Olga (Magdalena Lamparska) oraz zaufany pomocnik Massimo - Domenico (Otar Saralidze). Oczywiście nie zabraknie także zapierających dech w piersiach włoskich krajobrazów, olśniewających kreacji i eleganckich sportowych samochodów.

ZOBACZCIE ZWIASTUN "365 DNI: TEN DZIEŃ":

Sama Blanka Lipińska podkreśla, że kolejna część to kontynuacja niezwykłej przemiany Laury:

To bez wątpienia opowieść o kobiecie. O tym, że bywamy naiwne, ślepe, kochające, że uczymy się na własnych błędach i mamy możliwość je naprawić - czytamy w oficjalnym komunikacie Netflixa.

W drugiej części filmowego tryptyku bohaterka przejdzie transformację, która przyniesie znaczące zmiany w jej dotychczasowym życiu i związku z Massimo: Mam nadzieję, że widzowie zrozumieją i dostrzegą, że Laura stała się niezależna, a o jej życiu stanowią jej wybory - dodaje autorka tylogii. 

Zobacz także:

Anna-Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury, również nie ukrywa swojej ekscytacji premierą: "Ten dzień" pozwala na nowo spojrzeć na dojrzalszą postać Laury, z pewnością nie brakuje również niespodzianek. Bardzo się cieszę, że mogłam wzbogacić rolę Laury i pokazać widzom tę postać z innej strony. Ta część sięga znacznie głębiej i mówi o relacji między dwojgiem kochanków, a Laura jest zdecydowanie silniejsza - mówi aktorka. 

Fani będą się zastanawiać co te zmiany znaczą dla przyszłości ich związku. Jestem niesłychanie podekscytowany tym, że fani wkrótce poznają dalsze losy Laury i Massima - dodaje Michele Morrone.

"365 dni: Ten dzień" - kogo zagra Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska za pośrednictwem swoje instagramowego profilu zdradziła, że wcieli się w postać Eleny. Jej postać widać nawet na oficjalnych zdjęciach udostępnionych przez Netflixa!

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Więcej kadrów z najnowszej części znajdziecie w galerii pod artykułem.

"365 dni" - kiedy premiera trzeciej części "Kolejne 365 dni"? 

Blanka Lipińska w oficjalnym komunikacie zapewniła również, że trzecia (i ostatnie) część również powstanie, a wyprodukuje ją również Netflix. 

Jedną rzecz mogę Wam obiecać, to jeszcze nie jest koniec! - zapowiedziała.

Obejrzycie kolejne części historii Laury i Massimo?

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: