"Listy do M." - będzie 5. część świątecznej komedii

„Listy do M.” powracają z piątą częścią, a wraz z nią nasi ulubieni bohaterowie. Świąteczna komedia romantyczna co roku jest naszym must have świątecznych filmów.

Nieporadny Mel, którego gra Tomasz Karolak, przebrany za Świętego Mikołaja, Karina i Szczepan - małżeństwo z ciętym językiem i jak zawsze nostalgiczny Wojciech - ci, a także nowi bohaterowie pojawią się w najnowszej części "Listów do M. 5". Producenci i dystrybutor filmu zdradzają więcej szczegółów: "Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach."

Jedno jest pewne, w "Listach do M. 5" nie zabraknie miłości, bliskości i życzliwości.

"Listy do M. 5" - obsada

W "Listach do M. 5" nie może zabraknąć stałej obsady, którą znamy z poprzednich części. W głównych rolach wystąpią: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk oraz Janusz Chabior.

W filmie pojawią się również nowi bohaterowie, których zagrają: Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek i Bartłomiej Kotschedoff.

"Listy do M. 5" - szczegóły produkcji

- „Listy do M.” stały się nieodłącznym elementem naszych Świąt. Nieustająco bawią, ale też pokazują co tak naprawdę jest w życiu ważne. W nowej odsłonie filmu losy bohaterów skoncentrują się wokół poszukiwania bliskości. Piąta część naszej historii podkreśla, że dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy drugiej osoby u swojego boku - mówi Marta Grela-Gorostiza, dyrektor działu fabularnego TVN.

Reżyserem filmu "Listy do M. 5" jest Łukasz Jaworski, twórca znanych tytułów, takich jak „Pajęczyna” czy „39 i pół”.

Zobacz także:

Film kinowy stanowi oczywiście wyzwanie, to opowiadanie historii, swoista bajka o ludziach. Do pracy nad filmem podszedłem z dużym entuzjazmem, zwłaszcza że jest to praca nad nową częścią kinowego hitu o uznanej marce - mówi Łukasz Jaworski, reżyser „Listów do M. 5”.

"Listy do M. 5" - pierwsze zdjęcia z planu

Fot. materiały dystrybutora filmu Kino Świat

"Listy do M. 5" - kiedy premiera?

Na nową część "Listów do M. 5" nie trzeba będzie długo czekać. Film ma bowiem pojawić się w kinach już w tym roku. Wyczekujcie waszej ulubionej świątecznej komedii już od 4 listopada 2022. My już nie możemy się doczekać!