"Bond 25" - nowym agentem 007 będzie aktorka Lashana Lynch

Coraz więcej wiemy na temat najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda, w rolę którego od jakiegoś czasu wciela się Daniel Craig. Chociaż nowy film o Bondzie nie ma oficjalnego tytułu i roboczo nazywany jest "Bond 25", to najnowsze informacje zaskakują.

Jak podaje Daily Mail do obsady filmu dołączyła czarnoskóra aktorka Lashana Lynch, i to właśnie ona będzie nowym agentem 007. Jak do tego dojdzie?

Z najnowszych informacji z planu wynika, że James Bond już jako emeryt będzie odpoczywał na Jamajce, kiedy otrzyma informację, że jego numer agenta 007 dostanie inny agent, a dokładniej agentka. Właśnie w tej roli wystąpi Lashana Lynch

Lashana Lynch - kim jest aktorka, która zagra agenta 007?

Lashana Lynch znana jest doskonale widzom jako kapitan Maria Rambeau - superbohaterka Marvela. W nowym Bondzie Lashana Lynch pojawi się w scenie, kiedy szef MI6 prosi o wejście do gabinetu agenta 007. Oczywiście Bond jak zwykle będzie próbował poderwać koleżankę po fachu, jednak ona pozostanie niewzruszona, przynajmniej na początku.

Koniec ery "Dziewczyna Bonda"

Producenci nowego Bonda zaskoczyli fanów nie tylko obsadzając w roli agenta 007 kobietę. Podobno w najnowszej produkcji nie będzie już znanego z każdej serii określenia "Dziewczyna Bonda".

Bohaterki występujące u boku Jamesa Bonda od teraz będą nazywane "Kobietami Bonda". Jak na razie nie wiadomo, skąd pomysł na taką zmianę. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy Bond zaskoczy widzów.

Christopher Waltz w nowym Bondzie

Jak donosi "Variety", w najnowszym Bondzie zobaczymy Christophera Waltza, który po raz pierwszy pojawił się w "Spectre" i zagrał złoczyńcę Blofelda. To obok Ramiego Maleka kolejne głośne nazwisko w obsadzie przygód agenta 007.

Najnowszy film o Bondzie będzie na pewno wyjątkowy ponieważ Daniel Craig zapowiedział, że definitywnie żegna się z rolą tajnego agenta Jej Królewskiej Mości.

Premiera najnowszego Bonda zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BOND25

Post udostępniony przez Lashana Lynch (@lashanalynch) Kwi 26, 2019 o 8:30 PDT