Każdy z nas marzy o zdrowej, promiennej skórze, która zachowuje swoją jędrność mimo upływu lat. Teraz dzięki innowacyjnemu produktowi od kultowej marki NU Skin® młodzieńczy blask możemy zachować na dłużej. 

Beauty Focus Collagen+ to kolagenowy suplement diety, który zawiera wyselekcjonowane przez ekspertów składniki. To właśnie dzięki nim produkt ma udowodnione działanie przeciwstarzeniowe, pomaga utrzymać prawidłową strukturę skóry i sprzyja redukcji zmarszczek wokół oczu.

Co więcej, potwierdzają to niezależne badania kliniczne, przeprowadzone na 60 zdrowych osobach dorosłych w wieku od 40 do 60 lat, które przyjmowały suplement raz dziennie przez 4 miesiące. Na podstawie wyników badania dermatolog ocenił, że u osób, które stosowały Beauty Focus Collagen+, wystąpiła znacząca poprawa blasku, tekstury i ogólnego wyglądu w porównaniu do stanu wyjściowego.

Za co jeszcze kochamy Beauty Focus Collagen+? To prawdopodobnie najprzyjemniejszy w stosowaniu suplement diety dostępny na rynku. Dzięki wygodnym, pojedynczym porcjom na każdy dzień, produkt można mieć przy sobie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy – w domu, w pracy, na wakacjach lub wyjeździe służbowym. Co więcej, przygotujemy go w kilka chwil – wystarczy, że zawartość jednej saszetki rozpuścimy w 100 ml wody i wypijemy po kilku minutach. Produkt może być dodawany zarówno do zimnych i ciepłych napojów lub do potraw (owsianka, smoothie, jogurt), bez szkody dla jego skuteczności. No i ten orzeźwiający, pomarańczowy smak! Uwielbiamy!

Zobacz także:

Macie ochotę na jeszcze bardziej spektakularne efekty? Do swojej pielęgnacyjnej rutyny dołączcie ageLOC® LumiSpa™, czyli szczoteczkę do mycia twarzy, która dodatkowo wzmocni działanie Beauty Focus Collagen+. Urządzenie delikatnie — ale dokładnie — oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń i zmywa makijaż dzięki opatentowanym ruchom sylikonowej głowicy. Wodoodporna szczoteczka ageLOC® LumiSpa™ skutecznie usuwa obumarłe komórki, przywraca skórze blask i zmniejsza widoczne oznaki starzenia.

Odkryj wszystkie możliwości, które daje pielęgnacja od marki Nu Skin® na stronie https://www.nuskin.com.