"Żywioły Saszy" - serial TVN na podstawie książki Katarzyny Bondy

Książka "Cztery Żywioły Saszy Załuskiej", autorstwa Katarzyny Bondy nareszcie doczeka się ekranizacji. Pisarka na swoim Instagramie zamieściła ostatnio zdjęcie z aktorką Magdaleną Boczarską i napisała: "Niespodzianka w progresie. Więcej szczegółów po wakacjach! Trzymajcie proszę kciuki!".

Hasztagi umieszczone pod tym wpisem zdradzają więcej. Wynika z nich, że prawdopodobnie już jesienią w serwisie stacji TVN - player.pl pojawi się serial na podstawie powieści Bondy z Magdaleną Boczarską w roli głównej. Wiadomo tylko, że zdjęcia do serialu będą realizowane w Łodzi, a więcej szczegółów odnośnie do produkcji zostanie ujawnionych po wakacjach.

Magdalena Boczarska zagra Saszę Załuską z powieści Katarzyny Bondy?

Rzeczywiście wszystko na to wskazuje, że to właśnie Magdalena Boczarska wcieli się w postać Saszy Załuskiej. Aktorka na Instagramie zamieściła zdjęcie z planu zdradzając:

Dziewczyna Bondy! Nowy projekt zbliża się wielkimi krokami... 

Wszystko to potwierdza profil player.pl, gdzie z kolei znajdziemy informację: "Idzie nowe! Magdalena Boczarska wcieli się w główną rolę nowej produkcji! Kryminał na podstawie książki Katarzyny Bondy zapowiada się hit!"

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat nowego serialu TVN, który jest ekranizacją książki Katarzyny Bondy. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Przeczytaj także: Katarzyna Bonda: "Albo kobieta jest dobra albo zła. Albo Matka Boska albo dziwka." [WYWIAD]