Książki erotyczne na lato: "Skandal" Katarzyny Nowakowskiej 

Zaraz po Blance Lipińskiej, jest najlepiej sprzedającą się autorką polskiej literatury erotycznej, a jej książki rozeszły się w nakładzie ponad 300 000 egzemplarzy. Katarzyna Nowakowska zadebiutowała na Wattpadzie, stronie internetowej i aplikacji mobilnej umożliwiającej publikację autorskich tekstów. Dziś ma na swoim koncie ponad dwadzieścia wydanych książek. Skandal to pierwsza powieść autorki napisana pod jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Do tej pory w świecie literackim znana była jako K. N. Haner. Skandalu to kobieta przejmuje pałeczkę. Główną bohaterką powieści jest żywiołowa, lubiana przez wszystkich córeczka tatusia milionera, która zamienia się w prawdziwą femme fatale gdy tylko przygasną światła. Skandal wisi w powietrzu, gdyż na horyzoncie pojawia się przystojny i najważniejszy klient jej ojca…

Książki erotyczne na lato: "Figurantka" Anieli Wilk

Autorka jest niepokorną polonistką, ukrywającą się pod pseudonimem, która postanowiła zostać pisarką, by stworzyć powieść idealną dla… siebie. W Figurantce seksowna wdowa i twardy agent FBI spotykają się w samym środku brutalnego śledztwa, uczestnicząc w grze, której reguły ciągle się zmieniają. Kto w rzeczywistości okaże się łowcą, a kto przynętą? Połączenie zmysłowego erotyzmu z intrygującą sensacją przypadnie do gustu czytelniczkom, które poza miłosnym uniesieniem chcą poczuć dreszczyk kryminalnych emocji.

Książki erotyczne: seria "Bezlitosna siła" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

Agnieszka Lingas-Łoniewska, jedna z najpopularniejszych pisarek, nazywana przez czytelników Dilerką Emocji, w prawie każdej swojej powieści przemyca większą lub mniejszą dawkę erotyki. Skrzydła w rozpalaniu zmysłów i opisach śmiałych scen rozwinęła w serii Bezlitosna siła, opowiadającej o silnych mężczyznach, zawodnikach MMA i kobietach po dramatycznych przejściach. Bohaterów kolejnych tomów łączy gorąca namiętność, płomienny romans i prawdziwe uczucie. Czytelniczki z niecierpliwością czekały na każdy kolejny tom serii. Wydawnictwo ze względu na liczne prośby (i groźby!) zdecydowało się na przyspieszenie premiery ostatniego tomu o kilka miesięcy. I tak oto 1 lipca do Kastora, Polluksa i Saturna dołączył Mars

Książki erotyczne: "Gorące lato. Grzeszne opowieści"

To prawdziwy raj dla wielbicielek historii z klimatem gorącego lata i wakacyjnego odprężenia w tle. Mamy tu przyprawiającą o zawrót głowy dawkę gorącej namiętności, subtelnej erotyki i przygody w najlepszym wydaniu, o jakiej marzą kobiety. Te niegrzeczne wakacyjne historie zadziałają na wszystkie zmysły. Paulina Świst, Anna Wolf, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, J.B. Grajda –wszystkie autorki w jednym tomie.

Książki erotyczne: "Trapped. Romans mafijny" Alicji Skirgajłło

Ta książka erotyczna przyciąga i uwodzi już samą okładką. Broń, narkotyki, intrygi i... miłość – te hasła sugerują, że nie będzie to historia lekka, ale na pewno porywająca. Świat ciemnych mafijnych interesów, przystojni i intrygujący gangsterzy, agentka FBI ukrywająca swoją prawdziwą tożsamość i miłosne uniesienia sprawiają, że od tej powieści, jak od wciągającego serialu, ciężko się oderwać. Autorka również zadebiutowała na Wattpadzie. Do tej pory ma w swoim dorobku dwanaście opowiadań, z których każde cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników oraz trzy powieści, poza romansem mafijnym jeszcze: Sposób na Francuza, Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę.