O Elizabeth Debicki, aktorce o polskich korzeniach mówi cały świat. To za sprawą angażu do popularnego serialu na platformie Netflix, opowiadającym o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej,a w szczególności królowej Elżbiety II. Mowa oczywiście o „The Crown”. Elisabeth Debicki w roli Lady Di ma pojawić się w 5. i 6. sezonie serialu. Do tej pory w netfliksowym serialu w rolę Diany wcieliła się Emma Corrin. Aktorka nie kryje wielkiego entuzjazmu, któremu dała upust w social mediach.

„Duch księżnej Diany, jej słowa i działania są nadal żywe w sercach tak wielu. Poczytuję sobie jako ogromny przywilej i zaszczyt możliwość dołączenia do obsady tego znakomitego serialu, który wciągnął mnie od pierwszego odcinka”, powiedziała Debicki.

ZOBACZ TEŻ: „The Crown”: kto zagra księżną Dianę w czwartym sezonie serialu Netflixa? Będziecie zaskoczeni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Elizabeth Debicki (@elizabethdebickinators) Cze 9, 2018 o 5:28 PDT

Kim jest nowa Lady Di, czyli Elizabeth Debicki?

Elisabeth Debicki dała się poznać z roli w "Wielkim Gatsby" (za tę rolę otrzymała nagrodę AACTA), "Wdowach" i "Kryptonim U.N.C.L.E". Niedługo zobaczymy ją też w długo wyczekiwanym filmie „Tenet” Christophera Nolana. Australijka polskiego pochodzenia ma 30 lat, a karierę rozpoczęła w 2011 roku. Jej ojciec był z pochodzenia Polakiem, a matka Australijką irlandzkiego pochodzenia, obydwoje byli tancerzami baletowymi. Rodzice długo próbowali zarazić córkę pasją do tańca, mała Elisabeth wybrała jednak teatr i aktorstwo.

ZOBACZ TEŻ: Brytyjski dokument ujawnił nowe fakty na temat rozwodu księżnej Diany i księcia Karola

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Elizabeth Debicki (@elizabethdebickinators) Lut 16, 2018 o 3:09 PST