Fryzury na bok: komu pasują?

Fryzury i uczesania na bok mają swoją wierną grupę zwłaszcza u kobiet z okrągłą twarzą. Wszelkiego rodzaju upięcia i uczesania na bok wysmuklają bowiem twarz, a nawet potrafią dodać nam kilka centymetrów. W zależności od upodobań możemy wybrać przedziałek na prawą lub lewą stronę lub zmieniać go wedle zachcianek. Fryzury zaczesane na bok dodatkowo dodadzą naszym włosom objętości, dlatego są tak często wybierane przez kobiety w każdym wieku. Takie uczesanie na bok pasuje przy każdej długości włosów, niezależnie czy są to włosy sięgające do ucha, ramion czy krótkie fryzury.

Fryzura z grzywką na bok

Jeśli jesteście fankami grzywek, to fryzura z grzywką na bok z pewnością przypadnie wam do gustu. To alternatywa dla osób, które chcą nosić grzywkę, a fryzura z prostą grzywką im nie odpowiada. Fryzura z grzywką na bok dodaje lekkości i zadziorności, a także sprawia, że optycznie mamy więcej włosów. Pewnie dlatego takie uczesanie od lat cieszy się ogromną popularnością i powstaje coraz to więcej odmian fryzur z grzywką na bok w roli głównej.

W zależności od długości włosów, możemy wybierać różne długości grzywek zaczesanych na bok. Grzywka krótka będzie idealnym dopełnieniem asymetrycznych fryzur, z przedziałkiem na boku, zaś dłuższa może się stapiać z pozostałymi pasmami włosów i świetnie sprawdzi się w przypadku bardziej symetrycznych cięć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Fryzury na wesele na bok

Upięcia i uczesania na bok od lat cieszą się dużą popularnością wśród fryzur wybieranych przez panny młode na ślub i wesele. Zazwyczaj są to luźne upięcia z tyłu z przedziałkiem na bok. Wyglądają jakby miały rozpaść się przy pierwszym tańcu, ale to tylko pozory. Potrafią wytrzymać całą noc a nad ranem nadal wyglądać jak prosto od fryzjera.

Spośród fryzur na wesele na bok możemy wybierać luźne koki, fale zaczesane na bok, warkocze zrobione z boku głowy. Fryzury z warkoczem na boku są proste do wykonania i stabilne, dzięki czemu są w stanie wytrzymać długie godziny w niemal nienaruszonym stanie. To idealna fryzura jeśli panna młoda wybiera na ślub styl boho. Warkocz zrobiony na boku to must have, który dopełni całą stylizację.

Fryzury na wesela na bok można ozdobić szykowną spinką z pereł lub kryształków lub wpiąć w nią kwiaty.