Aneta Kręglicka w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

Aneta Kręglicka, polska modelka i bizneswoman, od lat zachwyca urodą, czego dowodem jest między innymi tytuł Miss Świata, który zdobyła w 1989 roku. Jej znak rozpoznawczy to perfekcyjnie ułożone blond włosy, z grzywką zawsze zakrywającą jedno oko. Ostatnio gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których prezentuje się w zupełnie odmienionej fryzurze. Burza blond loków zaskoczyła internautów, którzy nie kryli słów zachwytu. "Prześlicznie", "Delikatnie i młodzieńczo", "Linda Evangelista i Claudia Schiffer Europy Centralnej w jednym" to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod postem. Co ciekawe, Aneta Kręglicka przyznała, że natura obdarzyła ją właśnie kręconymi włosami:

Takiej raczej mnie nie znacie, z natury jestem zakręcona. Takie jest moje domowe i wakacyjne emploi" - napisała na Instagramie.

Gwiazda dodaje, że skręt udaje jej się osiągnąć dzięki ugniataniu włosów palcami zaraz po myciu, oraz suszeniu bez użycia suszarki.

Aneta Kręglicka zdradziła, jak dba o włosy

Aneta Kręglicka zdradziła też kilka innych sekretów, dotyczących pielęgnacji włosów. Najczęściej stosuje produkty, które nadają włosom objętość, zabezpiecza również końcówki przez rozdwajaniem się i urazami mechanicznymi. Gwiazda zwraca też uwagę na suplementację i zabiegi medycyny estetycznej - dzięki mezoterapii skóry głowy nie narzeka na rzadką czuprynę. Włosy proste stylizuje na sucho, przy użyciu okrągłej szczotki i grubych wałków.