"Weź nie pytaj" - parodia Matki

Piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj" stała się inspiracją do stworzenia coveru, który podbił serca Internautów, szczególnie matek. "Weź nie pytaj - parodia Matki" to chyba jeden z najlepszych coverów ostatnich czasów, który został okrzyknięty hymnem matek.

Autorka "Weź nie pytaj - parodia Matki", Malwina Bakalarz z bloga parentingowego Bakusiowo, śpiewa: "Ciągle sprzątam te same miejsca, bo mi dziecko robi syf. Ciągle szukam, nie wiem gdzie co mam. Jak już trzymam to w rękach, to muszę mu oddać, bo w ryk". Autorka tekstu doskonale oddaje codzienne życie każdej matki, która musi mierzyć się z trudami macierzyństwa. "Daj odespać wszystkie noce, zęby, kolki i gorsze dni. Weź daj wypić ciepłą kawę, serial raz obejrzeć daj" - śpiewa autorka tekstu.

"Ja się z tobą nie nudzę. Codziennie od nowa to samo do rana po noc". Chociaż na początku drogi każdej mamy scenariusz dnia się powtarza i wszystko kręci się głównie wokół dziecko, to i tak miłość do dziecka wygrywa.

"Weź nie pytaj - parodia Matki" hymnem matek

Mamy oszalały na punkcie tego coveru i zachwycone w komentarzach piszą:

"Jakby ktoś nagrał cały mój dzień",

"Może i parodia ale 100% prawdy z życia wzięte",

"Rewelacja!!! nowy HYMN dla Mam"

Cover "Weź nie pytaj - parodia Matki" docenili również ojcowie: "Genialne, ja nie kobieta lecz Tatusiek dwójki dzieciaków więc doskonale rozumiem przesłanie", "Powiem szczerze że mnie zatkało jak z humorem ale dosadnie oddałaś całą prawdę o życiu Matki" - piszą w komentarzach pod teledyskiem.

Jak widać cover "Weź nie pytaj - parodia Matki" jest już hitem Internetu. Po dwóch dniach utwór ma już prawie dwa miliony wyświetleń.