Dla miłośniczki Harry'ego Pottera

Historia przygód Harry'ego Pottera od lat fascynuje dzieciaki w każdym wieku. Tutaj nie ma znaczenia płeć. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy z zapartym tchem śledzą losy młodego czarodzieja i jego przyjaciół w szkole magii w Hogwardzie. Nic dziwnego, że gadżety związane z tym bohaterem cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci na całym świecie. W tym roku Potteromania opanowała i nas. W sklepach nie brakuje ubrań, dodatków, klocków, akcesoriów do szkoły z ulubionymi bohaterami powieści. Jesteśmy przekonane, że w liście do Św. Mikołaja jednym z najpopularniejszych zamówień było coś związanego z Harrym Potterem. Na naszej liście prezentów dla dziewczynek też nie mogło zabraknąć klocków i innych dodatków.

Dla małej miłośniczki biżuterii

Dziewczynki od małego uwielbiają biżuterię. Początkowo są to drobiazgi wykonane z drewnianych czy plastikowych koralików i kryształków na kolorowej gumeczce, jednak z wiekiem zaczyna się marzenie o prawdziwej biżuterii jak u mamy. Zwłaszcza jeśli mama kolekcjonuje na przykład zawieszki Pandora. Firma już dawno wyszła naprzeciw małym kolekcjonerkom i tworzy koraliki idealnie nadające się dla dziewczynek. Można je nosić na tak zwanej skórce. Wybór koralików na prezent dla dziewczynek jest ogromny. Zobaczcie sami:

Dla miłośniczki przygód Neli

Nela i jej przygody od lat fascynują młode miłośniczki przygód. Ta seria jak żadna inna potrafi zaszczepić w dzieciach pasję do podróży, która zostaje już na lata. Dzięki przewodniczce Neli, każda dziewczynka może przenieść się w wymarzone przez siebie miejsce. Nela w bardzo obrazowy sposób opowiada o kulturze, ludziach i miejscach, które odwiedza. Bogato obrazowe książki z serii Nela, to idealny prezent dla każdej dziewczynki i nie tylko.

 

Dla fanek Lego Friends

Ekipa dziewczyn z Lego Friends pokazuje, że warto spełniać swoje marzenia. Przedstawiamy postacie ze świata Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie - to pięć przyjaciółek, które mają głowę pełną pasji i pomysłów. Są one inspiracją dla każdej dziewczynki, która chce przeżywać razem z nimi przygody. Zapraszamy do miasteczka Heartlake, gdzie mieszkają przyjaciółki. 

Zegarki na prezent dla dziewczynki

Zegarek od lat był pewniakiem jeśli chodzi o prezent dla dziecka. Wprawdzie czasy się zmieniają i zmieniają się mechanizmy, obudowy i kolory, to prawda jest taka, że nic nie zastąpi zegarka. Jeśli twoja córka nie potrafi jeszcze opanować zegara, to taki prezent będzie doskonałym bodźcem do nauki. Wybór jest ogromny. Nie zazdrościmy wyboru, ale możemy coś podpowiedzieć:

 

Zobacz także: