Brytyjski aktor, Daniel Craig zaskoczył wszystkich swoją decyzję i pozostawił grono fanek w rozterce po tym, gdy zapowiedział, że „Nie czas umierać” („No Time to Die”) będzie jego pożegnaniem z rolą Jamesa Bonda. I choć ta część przygód agenta 007 jeszcze nie miała premiery (została przesunięta z powodu pandemii na listopad) to fani już rozpoczęli spekulacje na temat nowego odtwórcy Bonda. Na jego miejsce jest już niemal pewny kandydat – Tom Hardy. Czy te przewidywania się potwierdzą? Dowiemy się prawdopodobnie podczas kampanii promującej „Nie czas umierać” pod koniec tego roku.

Zobacz też: "No time to die" jak brzmi nowa piosenka w filmie o Bondzie? Posłuchajcie!

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem: Cavill, Elba, Evans czy Hardy?

To jeszcze nieoficjalna informacja, ale w sieci już zrobiło się gorąco po jej ogłoszeniu. Portal „The Vulcan Reporter” rzekomo dowiedział się, że w rolę agenta Jej Królewskiej Mości wcieli się nie kto inny jak znany z serialu „Tabu” Tom Hardy. O rolę agenta 007 zabiegało wielu popularnych aktorów. Nic dziwnego – rola Jamesa Bonda to ogromny przywilej i gwarancja statusu megagwiazdy. Przed Danielem Craigiem honory agenta 007 na srebrnym ekranie pełnili Sean Connery, Richard Moore, George Lazenby, Timothy Dalton i Pierce Brosnan. W nowym rozdaniu mówiło się o ogromnych szansach Henr’ego Cavilla („Wiedźmin”), Idrisa Elby („Thor”) czy Chrisa Evansa.

Zobacz też: Tomasz Kot kolejnym Jamesem Bondem? Czy Polak zagra w filmie o agencie 007?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tom Hardy (@tomhardy) Maj 13, 2018 o 11:23 PDT

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem: Czy James Bond będzie kobietą?

Na potrzeby poszukiwań nowego Bonda przygotowano nawet po raz pierwszy eksperyment w postaci castingu z wykorzystaniem pomocy sztucznej inteligencji. Z eksperymentu wynikało, że następnym Bondem powinien został właśnie serialowy „Wiedźmin”, czyli Henry Cavill z wynikiem 92,3% zgodności z oryginałem. Wysoko uplasował się Richard Armitage (92%) i Idris Elba (90,9%) oraz gwiazda „Star Treka” - Karl Urban oraz Chris Evans.

Co ciekawego, w celu zbadania wszystkich opcji, w ostatnim zestawieniu uwzględniono również aktorki, z których najlepiej wypadła z wynikiem 97,3 % Gina Carano („Ścigana”, „Deadpool”), Katee Sackhoff (94,4 %) i Angelina Jolie (94,2%).

Zobacz też: Bond powinien być kobietą? Eva Green kontrowersyjnie o agencie 007

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem: Dlaczego Hardy jest stworzony do roli Bonda?

Tom Hardy ma 43 lata, 175 cm wzrostu i był dwukrotnie żonaty. Popularność zdobył dzięki rolom w superprodukcjach takich jak "Zjawa", "Incepcja", "Mroczny Rycerz powstaje", "Mad Max: Na drodze gniewu", "Venom" oraz w serialach "Peaky Blinders" i "Tabu". Urodził się w Londynie - ma typowy brytyjski (synonim: seksowny) akcent, który jest magnesem na kobiety z całego świata. Na brak fanek i zainteresowania płci przeciwnej zdecydowanie nie narzeka, (zupełnie jak James Bond) o czym świadczy liczba fanpage'y aktora. Tom pozostaje jednak wierny i szalenie zakochany swojej żonie ,Charlotte Riley, z którą wychowują trójkę dzieci. Aktor znany jest ze swojej wielkiej dyskrecji i ochrony prywatności. Jedyne co zdradza w swoich social mediach to pasja do sportów ekstremalnych oraz wielkiej miłości do psów. Ma muskulaturę gladiatora i gołębie serce, a poza tym jest bardzo tajemniczy - czy nie taką drogę obrali producenci przygód Bonda w ostatnich częściach serii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tom Hardy (@tomhardy) Maj 14, 2018 o 9:32 PDT