Rossmann promocja 2+2 gratis na grudzień 2018: co kupimy?

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 tym razem szczególnie ucieszy wszystkich rodziców. Promocja Rossmann 2+2 gratis będzie dotyczyła produktów dla dzieci. W nowej promocji Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 kupimy między innymi: produkty i kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci. Trzeba przyznać, że nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 jest świetną okazją dla rodziców, żeby uzupełnić szafki w produkty potrzebne do pielęgnacji dziecka

Rossmann promocja 2+2 gratis na grudzień 2018: od kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 rozpocznie się 10 grudnia i potrwa do 18 grudnia. Nowa promocja będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. 

Rossmann promocja 2+2 gratis na grudzień 2018: zasady

Z promocji Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Aby skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji i różnią się kodem kreskowym. Produkty biorące udział w promocji 2+2 gratis będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą. Przy zakupie 4 produktów, dwa z nich tańsze dostaniemy gratis.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

Przypominamy, że w trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Rossmann promocja 2+2 gratis na grudzień 2018: co warto kupić?

Z najnowszej promocji drogerii Rossmann na grudzień 2018 na pewno skorzysta wielu klientów, zwłaszcza rodziców, którzy w codziennej pielęgnacji dziecka używają kosmetyków, takich jak: płyny do mycia ciała, kremy i balsamy, mydełka, oliwki, zasypki, chusteczki nawilżane. 

Musicie przyznać, że w tej promocji Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2018 nie trudno będzie znaleźć cztery produkty.