Rossmann promocja 1+1 co kupimy?

Sieć drogerii Rossmann jest super popularna wśród Polaków (a zwłaszcza Polek, ponieważ jak wynika z badań, to one najczęściej kupują kosmetyki dla całej rodziny). Co jakiś czas Rossmann przedstawia nowe rabaty i ciekawe zniżki przy zakupach. 

Dwa razy w roku Rossmann ma promocję 49% taniej na każdy kosmetyk z makijażowej kolekcji, często więc warto zaplanować sobie większe zakupy ulubionych podkładów czy tuszy do rzęs właśnie wtedy. Obecnie drogerie szykują promocję w związku z nadchodzącym Black Friday. Rossmann 1+1 to dotyczący perfum rabat. Będzie można kupić dwa flakony perfum w cenie jednego.

Rossmann akcja 1+1 kiedy?

Akcja Rossmann 1+1 będzie miała miejsce 24.listopada w Black Friday i potrwa dwa dni do 26.listopada, czyli cały weekend. W ofercie perfum Rossmann ma także marki premium np. Givenchy, Calvin Klein, Hermes, Versace, Kenzo czy Burberry. Promocja 1+1 obejmie zapachy damskie i męskie, może więc warto zapolować na ulubione perfumy z metką znanego domu mody?

Uwaga! Prawdopodobnie promocja Rossmann 1+1 obejmie tylko zakupy w sklepie internetowym, nie będzie dostępna stacjonarnie. Szykują się zakupy bez wychodzenia z domu?