Olga Frycz pokazała zdjęcie z córką ze spaceru

Olga Frycz na swoim profilu na Instagramie poświęconym macierzyństwie zamieściła ostatnio pierwsze zdjęcie ze spaceru z  córką. Widać na nim, że aktorka świetnie wygląda po porodzie i korzysta z uroków pięknej złotej jesieni, spacerując z córką. Aż trudno uwierzyć, że Olga urodziła raptem dwa tygodnie temu. Oprócz komentarzy Internautek, które zachwycają się aktorką pojawił się komentarz Mai Bohosiewicz, która znana jest z mówienia o prawdziwym macierzyństwie bez lukru: "Stara!!!?? Włosy umyte, stylizacja, zdjęcie ze spacerku... czyli już ogarniasz, na to wygląda!!! Gratulacje!!! Ja po pierwszym miesiącu starałam się pamiętać, żeby rano umyć zęby".

Olga Frycz odpisała koleżance i przyznała się do tego, że w opiece nad dzieckiem bardzo pomaga jej mama, bo sama by tego nie ogarnęła:

Staram się, jak mogę przynajmniej pamiętać o włosach o zębach. Jakoś łatwiej to ogarniać jak moja mama jest w pobliżu jednak. Natomiast kompletnie nie ogarniam fotelików, wózków, składania, rozkładania, przypinania, regulowania itd. Dlatego jeżdżę komunikacją miejską, żeby nie musieć nic montować i demontować" – odpowiedziała Olga Frycz

Wymiana komentarzy między aktorkami jest kolejnym przykładem na to, że prawdziwe macierzyństwo nie jest cukierkowe. Młode matki zwłaszcza w tych pierwszych tygodniach po porodzie nie mają łatwo, a co dopiero mówić o znalezieniu czasu dla siebie.

To dobrze, że osoby publiczne, takie jak Maja Bohosiewicz, Edyta Pazura, czy Olga Frycz nie boją się mówić o tym głośno i dzięki temu dają siłę innym matkom. Brawo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#spacer #jesień #warszawa #dubatti #karowa

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama) Paź 7, 2018 o 10:54 PDT