Milla Jovovich: "Mam tęczowe dziecko"

Milla Jovovich na początku roku po raz trzeci została mamą. Aktorka i modelka powitała na świecie trzecią córeczkę. Ostatnio na Instagramie Milla Jovovich zamieściła zdjęcie, jak karmi piersią dziecko i napisała:

Jestem bardzo wdzięczna za te spokojne chwile z moim tęczowym dzieckiem. Pielęgnowanie córki to moja ulubiona pora dnia. To słodkie, kiedy patrzy na mnie swoimi oczami. Ma małe dłonie, niesamowity zapach i puszyste włosy. Bardzo cenię ten okres naszego życia. To krótki moment w moim życiu, ale taki, który przyniesie najsłodsze wspomnienia.

"Tęczowe dzieci" - co to oznacza?

Określenie "tęczowe dzieci" jest przypisane dzieciom, które przyszły na świat niedługo po tym, jak kobiety utraciły ciążę. Tak było w przypadku aktorki.

Jakiś czas temu Milla Jovovich wyznała, że dwa lata wcześniej, będąc w czwartym miesiącu ciąży rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Konieczne było wykonanie aborcji. "Powiedziano mi, że podczas całego zabiegu muszę być przytomna. To było jedno z najstraszniejszych doświadczeń w moim życiu. Wciąż mam przez to koszmary. Byłam samotna i bezbronna." - mówiła wówczas Jovovich, która zdobyła się na szczere wyznanie w związku z próbami zaostrzenia przepisów aborcyjnych w stanie Georgia. 

Aktorka wspomina, że informacja o kolejnej ciąży wywołała u niej mieszane uczucia: "Po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną żyłam jak na szpilkach, czekając na wyniki badań i spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich."

Teraz aktorka jest szczęśliwą mamą trzech córek i dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi mamami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So grateful for these quiet moments with my rainbow baby. Nursing her are some of my favorite times of the day. That sweet little cupcake looking up at me with her soulful eyes, her tiny hands, her incredible scent, that fluffy hair. I treasure this period of our lives so much. Such a short blip in my life, but one that will bring the sweetest memories when I’m looking back. #OsianElliot #perfection #quietmoments #mamasgirl #love * Так благодарен за эти тихие моменты с моей радугой. Уход за ней - одни из моих любимых дней. Этот сладкий маленький кекс смотрит на меня своими проникновенными глазами, крошечными руками, своим невероятным ароматом, этими пушистыми волосами. Я очень дорожу этим периодом нашей жизни. Такой короткий всплеск в моей жизни, но он принесет самые сладкие воспоминания, когда я оглядываюсь назад.

Post udostępniony przez Milla Jovovich (@millajovovich) Maj 4, 2020 o 5:53 PDT