Michelle Obama: nowa fryzura

Michelle Obama do tej pory stawiała na sprawdzoną od lat fryzurę, czyli ciemne wygładzone włosy, lekko podkręcone na końcach. Jednak ostatnio była pierwsza dama USA pojawiła się w Nowym Orleanie na 25. edycji festiwalu muzycznego Essence Fest i zaskoczyła fanów nową fryzurą.

Michelle Obama zdaniem wielu była nie do poznania, a to za sprawą najnowszej metamorfozy. Żona Baracka Obamy pokazała się w burzy gęstych loków z rozjaśnionymi końcówkami. Do takiej stylizacji Michelle wybrała cekinowy kombinezon w klimacie lat 70. Fanki oszalały na widok pierwszej damy.

Michelle Obama i jej nowa fryzura oczarowały fanów

Kiedy Michelle Obama zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia w nowej fryzurze od razu w komentarzach pojawiły się głosy zachwytu.

"Cudowna metamorfoza", "Kocham twoje włosy! Pozwól im na trochę wolności!", "Włosy! Uwielbiam wszystko, co reprezentujesz, a także kocham twoje włosy!" - to tylko nieliczne słowa zachwytu nad metamorfozą pierwszej damy.

Nie od dziś wiadomo, że Michelle Obama odkąd została pierwszą damą skradła serca ludzi. Dzielnie wspierając męża w jego prezydenturze, udzielając się charytatywnie i jednocześnie pełniąc rolę pierwszej damy pokazywała również, że jest zwyczajną kobietą i starała się być blisko ludzi.

Kiedy Barack Obama zakończył swoją prezydenturę, Michelle wyszła na pierwszy plan. Po publikacji książki "Becomong", która stała się bestsellerem na całym świecie, Michelle spędziła wiele godzin na rozmowach z kobietami o prawdziwym życiu, problemach w związkach i trudach macierzyństwa.

"Kiedy ją zobaczyłam oniemiałam z zachwytu. Zobaczyłam ultra glamour, piękną kobietę, bardzo naturalną. Przystępną, przyjazną, która czekała na nas ... z otwartymi ramionami. I to właśnie zrobiło na mnie największe wrażenie!" - powiedziała Joanna Przetakiewicz po spotkaniu z Obamą.

Zobacz także:

I właśnie takie same wrażenia mają fani po spotkaniach z pierwszą damą. 

A Wam jak się podoba metamorfoza i nowa fryzura Michelle Obamy?