Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła nową fryzurą

Trwa 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Pojawiło się na nim wiele gwiazd polskiego show-businessu, w tym Małgorzata Kożuchowska, która promuje obecnie swój nowy film „Proceder”. Gwiazda, od chwili w której pojawiła się na festiwalu, zachwyciła wszystkich swoim wyglądem. Tym razem nie chodzi jednak o kolejną stylizację na czerwonym dywanie, a o nową fryzurę aktorki.Małgorzata Kożuchowska już jakiś czas temu zrezygnowała ze swojego charakterystycznego, krótkiego uczesania i zdecydowała się na zapuszczenie pasm. Zaczęła również zaczesywać włosy na bok. Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się jednak na nieco bardziej intrygujący przedziałek. Do tego wyprostowała włosy, które sięgają jej już za uszy.

Małgorzata Kożuchowska eksperymentuje z makijażem

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła nie tylko uczesaniem, ale też odważnym makijażem. Aktorka zazwyczaj decyduje się na proste wizaże, ewentualnie z mocniejszym podkreśleniem oka. Tym razem jednak gwiazda postawiła na wpadającą w fiolet, intensywną szminkę i delikatne oko, nadając sobie w ten sposób nieco grunge’owy wygląd. Na czerwonym dywanie pojawiła się w kilku różnych stylizacjach, zarówno bardziej, jak i mniej eleganckich. Mogliśmy obserwować Małgorzatę Kożuchowską w marynarkach, koszulach, garniturowych spodniach, a nawet dresowych bluzach. Na zdjęciach z festiwalu aktorka jest niemal nie do poznania! Nowa fryzura i intensywny makijaż zdecydowanie postarzył aktorkę.

Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie „Proceder”

Nowy film Małgorzaty Kożuchowskiej to „Proceder”, który został zaprezentowany na tegorocznym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz opowiada historię życia rapera Chady, który zmarł w 2018 roku, z powodu zatrzymania akcji serca. W filmie Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać „Łysej”, dla której musiała mocno zmienić swój wygląd. Poza zapuszczeniem włosów, musiała pozwolić na makijażowe oszpecenie się. Film „ Proceder” ma wejść do kin 15 listopada 2019 roku. Już nie możemy się doczekać, aby obejrzeć w nim Małgorzatę Kożuchowską, a Wy?