Małgorzata Kożuchowska - zdjęcia syna w mediach

Małgorzata Kożuchowska to osoba medialna. Jest bardzo rozpoznawalna w całej Polsce. Postanowiła jednak, że syn nie musi podzielić jej losu, w związku z czym bardzo dba o prywatność małego chłopca. Nie publikuje zdjęć twarzy dziecka, nie wstawia filmików ilustrujących jego dorastanie, jednak w związku z jej dużą aktywnością w mediach społecznościowych postać dziecka bardzo interesuje fanów.

Małgorzata Kożuchowska z synem na egzotycznych wakacjach

“BahamaMama” - tak sama o sobie napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Po zdjęciach widać, że aktorce niesamowicie służy zmiana klimatu. Ponadto chwile tylko dla rodziny oraz wymarzony relaks przy książce potęgują piękno bijące ze zdjęć z wakacji. Aktorka postanowiła także w najmniejszy możliwy sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy w komentarzach wciąż pytają o dziecko. Jak zniosło podróż? Czy zaaklimatyzowało się w nowym miejscu na wyjeździe? To tylko niektóre kwestie poruszane przez nich. Małgorzata Kożuchowska wstawiła takie oto zdjęcie z synkiem w roli głównej. Czytając opis zdjęcia "młody człowiek i morze" - nic więcej dodawać nie trzeba.

Nie ma dnia bez książki przed snem. Wspólne czytanie to ważny rytuał, to czas tylko dla nas. Ostatnio odkryliśmy serię 6 książeczek "Trojaczki" i jesteśmy zachwyceni! Całe mnóstwo kreatywnych pytań i sytuacji pobudzających do myślenia, ogromna dawka dobrego humoru, piękne ilustracje, a do tego ulubieni bohaterowie Jasia z serialu na MiniMini  - o chwilach spędzanych z synem, Małgorzata Kożuchowska