Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie ze studiów z Agatą Kuleszą

Wpisy gwiazd na mediach społecznościowych są bardzo dokładnie śledzone. Podobnie jest ze wszystkimi zdjęciami, które wrzucają na Instagram. Dlatego właśnie dużą sensacją stał się nowy post Małgorzaty Kożuchowskiej. Tym razem jednak powodem zainteresowania fanów i mediów nie jest skąpa sukienka, czy nowa produkcja z udziałem aktorki. Zdjęcie pochodzące z czasów studiów przedstawia Małgorzatę Kożuchowską i Agatę Kuleszę przed rozpoczęciem kariery. Aktorki znają się z Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, którą obie ukończyły w 2004 roku. Zdjęcie na Instagramie zostało opatrzone hashtagami, takimi jak #justfriends, czy #study.

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kuleszy zachwyciło wiele gwiazd

Fotografia aktorek zdobyła ogromną popularność – wstawiona zaledwie 1 dzień temu, zebrała już blisko 65 tysięcy polubień! Pod zdjęciem Agaty Kuleszy i Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiła się też fala komentarzy od znajomych z branży. Małgorzata Mołek napisała „Opowieść o Dwóch Dziewczynach, które nie bały się spełnić swoich marzeń”. Z kolei Anna Dereszowska skierowała swój komentarz bezpośrednio do Małgorzaty Kożuchowskiej: „Wow!!! Nic się nie zmieniłyście, tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie.”. Wśród komentujących nie zabrakło również członków obsady „Rodzinki.pl”, w której obie kobiety występują; Maćka Musiała („O mamo”) i wiecznie żartującego Tomasza Karolaka („Czekają i myślą .....Jejku jakbym chciała zagrać z Karolakiem....Jeju”). Poza nimi można też dopatrzyć się komentarzy od Doroty Landowskiej, Kasi Dąbrowskiej, Romy Gąsiorowskiej i wielu innych znanych osobistości.

Nad czym pracują Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza?

Już niedługo będziemy mogli oglądać Małgorzatę Kożuchowską na ekranach kin, w nowym filmie „Proceder”. Obraz opowie historię rapera Tomasza Chady, który zginął w zeszłym roku w niewyjaśnionych okolicznościach. Film zapowiada się naprawdę dobrze – już zakwalifikował się do konkursu głównego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Z kolei Agata Kulesza pojawi się w filmie „Magnezja” u boku Mai Ostaszewskiej. Jak widać, aktorkom ze zdjęcia nie można zarzucić braku pracowitości. Już nie możemy się doczekać, aby obejrzeć najnowsze produkcje Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kuleszy, a Wy?