Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Dlaczego para odwołała ślub?

Związek piosenkarki J.Lo oraz gwiazdy jednej z najlepszych drużyn baseballowych w Stanach Zjednoczonych – New York Yankees stale jest na ustach wszystkich! 51-letnia aktorka i wokalistka ma za sobą już trzy nieudane małżeństwa. Fani bardzo chcieli, żeby J.Lo w końcu ułożyła sobie życie i była szczęśliwie zakochana. I właśnie wtedy na jej drodze pojawił się 45-letni sportowiec Alex Rodriguez. Media od początku 2020 roku rozpoczęły spekulacje, jakoby para miała wziąć potajemny ślub. Taką informacją podzielił się między innymi tabloid „Life&Style”. Zakochani zaprzeczyli i poinformowali, że planowali sformalizowanie ich związku, ale panująca na świecie pandemia zmusiła ich do odłożenia tej decyzji w czasie. Całą sytuację skomentowała sama Jennifer Lopez w wywiadzie dla „Radio Andy”:

- Na pewno o tym rozmawialiśmy. Oboje byliśmy już w związkach małżeńskich. Zadawaliśmy sobie wzajemnie pytania: To jak? Bierzemy ślub czy nie? Zastanawialiśmy się również, co to dla nas oznacza – wyznała J.Lo w „Radio Andy”.

Zobacz też: Jennifer Lopez ma w nosie konwenanse. Jej taniec to hit Instagrama!

Ślub J. Lo i A-Roda odwołany!

Co więcej, para rozpoczęła nawet przygotowania do uroczystości. Według „US Weekly” ceremonia miała odbyć się w czerwcu 2020 roku we Włoszech, jednak z powodu pandemii koronawirusa i ciężkiej sytuacji właśnie w tym kraju, zakochani musieli zrezygnować ze swoich planów. Piosenkarka nie ukrywa, że jest jej niesamowicie smutno z powodu takiego obrotu spraw:

- To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy pobrać się w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wtedy: To może się nie wydarzyć. Włochy to na ten moment najgorsze miejsce na świecie…- opowiedziała Jennifer Lopez w „Radio Andy”.

Zawodnik drużyny baseballowej Alex Rodriguez i wokalistka Jennifer Lopez nie rezygnują ze swoich planów, ale niestety muszą odłożyć je w czasie. Planowali przełożyć uroczystość na drugą połowę 2020 roku, ale w związku z dalej trwającą pandemią nie są w stanie zrealizować swoich marzeń o ślubie. Co więcej, obecnie Jennifer Lopez jest mocno zaangażowana w rozwój swojego biznesu, przez co nie jest w stanie skupić się na zorganizowaniu ślubu w pierwotnie zaplanowanym terminie. Według „US Weekly” piosenkarka chce poślubić Alexa Rodrigueza, ale dopiero jak wszystko wróci do normy. Obecnie skupia się na promocji swojej marki kosmetycznej „J.Lo Beuty”, co zajmuje jej sporo czasu i spycha zaślubiny na dalszy plan.

Zobacz też: Magazyn People ogłosił ludzi roku 2020! Na liście znalazła się gwiazda pop i ...lekarz

Miejmy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna szybko się unormuje i będziemy mogli wrócić do rzeczywistości, jaką znamy i za jaką tęsknimy. Dzięki temu wiele osób będących w takiej sytuacji jak Jennifer Lopez i Alex Rodriguez będzie mogło zrealizować swoje ślubne plany.

Zobacz też: Jennifer Lopez mogłaby używać najdroższych kremów, a stosuje produkt, który znajdziesz w kuchni!

Zobacz także: