Jennifer Lopez tańczy w piżamie

Jennifer Lopez ma już 51 lat, jednak wciąż wygląda niezwykle młodo, a figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Jednocześnie gwiazda muzyki pop nieustannie wprawia nas w dobry nastój swoją beztroską i naturalnością. Swoim ostatnim filmikiem, który udostępniła na Instagramie, udowodniła, że jej świeży i młodzieńczy wygląd nie jest jedynie zasługą charakteryzacji.

Jennifer Lopez na swoim nagraniu tańczy w samej piżamie, a na głowie ma włosy związane w tak zwaną „cebulę”. Za chwilę scena się zmienia i widzimy gwiazdę w obcisłych skórzanych spodniach, pełnym makijażu i z ułożonymi włosami. Ten film zapoczątkował #InTheMorningChallange. Odważycie się nagrać coś podobnego? Pełne humoru wideo ma nieoczekiwane zakończenie!

Zobacz też: Fani oszaleli na punkcie nowej fryzury Jennifer Lopez. Wiemy, jak zrobić „wet hair look” w domu

Jennifer Lopez: reakcje fanów

Jennifer Lopez zbiera komplementy pod każdym swoim postem, jednak to nagranie cieszy się szczególną popularnością. Tym razem oprócz młodzieńczego wyglądu gwiazdy, fani skomentowali też jej dystans do siebie. Dużo osób jest pozytywnie zaskoczonych tym, że młoda duchem JLo nie wstydzi się pokazywać bez makijażu i w samej piżamie.

A Wy co myślicie o tym nagraniu? Budzi Waszą sympatię, a może wręcz przeciwnie, uważacie, że za młodym wyglądem gwiazdy stoją pieniądze?

Zobacz też: Jennifer Lopez mogłaby używać najdroższych kremów, a stosuje produkt, który znajdziesz w kuchni!