Przemysław Kossakowski znany jest z programów „Szósty zmysł”, „Inicjacja” czy  „Zespół w trasie”. Zabawny, zdystansowany, wrażliwy, pewny siebie – nic dziwnego, że zdobył serca wielu Polaków.  I nie tylko! Jeszcze niedawno cały Internet dosłownie krzyczał o jego tajemniczym ślubie z Martyną Wojciechowską. Dziś podróżnik po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie wyciągnięte jakby ze starego magazynu „Tylko Rock” . Przemek z dumą pokazuje światu swoje niegdysiejsze piękne, długie włosy.

Zobacz też: Czy Martyna Wojciechowska przyjmie po ślubie nazwisko Przemka Kossakowskiego? Odpowiedź nie jest taka oczywista

Przemysław Kossakowski: jak wyglądał w długich włosach?

We wtorek Przemek Kossakowski po raz kolejny udowodnił,  że dystans do samego siebie nie jest mu obcy. Zdjęcie gwiazdy w długich włosach rozbawiło fanów, a podróżnik z satysfakcją czytał pojawiające się komentarze. W opisie pod zdjęciem zaznaczył:

Nawet ktoś taki jak ja, ktoś na co dzień wiodący życie przewidywalne, monotonne i wyprane z wszelkiej nadzwyczajności, chce od czasu do czasu ( ale nie za często ) zobaczyć jak wygląda świat, poza tym co ogląda na co dzień (…) Ps. Opublikowane w niniejszej publikacji zdjęcie, jest zdjęciem z prywatnego archiwum autora, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny, ponadto jest bez związku z treścią publikacji, ponadto jest stare, nieostre i przedawnione.

Co na to Polacy? Polacy na to jak na lato!  Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach posypało się mnóstwo zabawnych komplementów w stronę autora:

Jaka fryzura! Prawie jak Bradley Cooper.

Jak żona potrafi zmienić człowieka.

Wygląda Pan na tym zdjęciu jak Robert Więckiewicz.  - pisali fani

A wam jak się podoba Przemek w takim wydaniu? My chyba wolimy go w nowszej wersji, ale co się naśmiałyśmy to nasze! 

Zobacz też: Zofia Zborowska o seksie z mężem Andrzejem Wroną. Wyznała, jak wyglądał ich pierwszy raz!