Ogólna symbolika snów o weselu

Znaczenie snu zmienia się w zależności od tego, jaką pełnisz rolę. Czy występujesz jako panna młoda czy może tylko obserwujesz uroczystość zaślubin kogoś innego.

Sen o własnym weselu

Jeśli to ty stajesz na ślubnym kobiercu, sen o weselu jest oznaką nadchodzących zmian, które mogą mieć związek z twoim życiem emocjonalnym lub zawodowym. Zwróć uwagę na strój i dekorację wnętrza, w którym odbywa się ceremonia.

Suknia ślubna wskazuje na radosny początek, z kolei piękny bukiet kwiatów zwiastuje trwałość relacji. Taki sen może symbolizować także pragnienie bycia w związku, potrzebę miłości i akceptacji.

Zobacz także: 

Sennik: być gościem na weselu

Jeśli pojawiasz się w roli gościa, oznacza to, że jesteś świadkiem czyjegoś sukcesu. Prawdopodobnie doceniasz osiągnięcia innych bez uczucia zazdrości.

Taki sen może zwiastować także spotkanie w przyjaznej i serdecznej atmosferze.

Sennik: wesele w rodzinie

Sen o weselu kogoś bliskiego oznacza, że przed tobą czas zmian rodzinnych i nowych początków. Wesele córki, siostry lub brata może również reprezentować twoje obawy lub oczekiwania wobec tej osoby.

Zobacz także:

Jednak najczęściej oznacza, że czekają cię pozytywne zmiany, radość i jedność w rodzinnym kręgu. Wskazuje także na silne więzi z najbliższymi i harmonię w twoim życiu.

Zobacz także: 

Sennik: szykować się na czyjeś wesele

Przygotowania do wesela oznaczają, że jesteś gotowa do podjęcia nowych wyzwań, ale czujesz pewne obawy związane z tym procesem. To także znak, że jesteś otwarta na nowe związki i relacje interpersonalne.

Sen o nieudanym weselu

To wyraz twoich wewnętrznych lęków i niepokojów. Może także wskazywać na pewne konflikty lub napięcia w twoim życiu osobistym.

Sennik: tańczyć na weselu

Sen, w którym tańczysz na weselu, oznacza to radość, celebrowanie życia i satysfakcję z bieżących osiągnięć. To bardzo poszukiwana interpretacja, która symbolizuje szczęście, miłość i pomyślność.

Zobacz także: