Horoskop na poniedziałek 12 lutego 2024 to astrologiczna wróżba dla wszystkich znaków zodiaku. Zdradza ona, co czeka wszystkich w nadchodzącym dniu oraz na co powinni się przygotować. Bykowi zabraknie dziś sił, Lew weźmie na siebie zbyt wiele, a Skorpion zostanie postawiony w niezręcznej sytuacji. Czytaj dalej i poznaj swoją przyszłość.

Baran (21.03-19.04)

Dziś Baran rozpocznie tydzień pełen motywacji i pozytywnego nastawienia. Obowiązki nie będą mu się wydawały wcale takie straszne, wręcz zapragnie stawić im czoła i wykonać je sumiennie, dzięki czemu poczuje dumę z siebie.

Byk (20.04-20.05)

Mimo że weekend dopiero się skończył, Byk będzie dzisiaj pozbawiony sił. Wizja ciężkiej pracy go przytłoczy, przez co zabraknie mu odpowiedniej motywacji. Powinien odpędzić od siebie negatywne myśli i wziąć się do roboty.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta należycie odpoczęły w weekend, więc w poniedziałek będą zregenerowane i zrelaksowane. Dzięki temu ze spokojem ducha przebrną przez rzeczy, które mają do zrobienia i nie poczują się zestresowane obowiązkami.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Dziś Raka czekają głębokie przemyślenia. Zacznie dużo rozmyślać nad swoimi relacjami i tym, czy wystarczająco dużo czasu poświęca bliskim, a jeśli okaże się, że nie, to zastanowi się nad tym, w jaki sposób to zmienić.

Lew (23.07-22.08)

Dzisiaj Lew weźmie na siebie zbyt wiele, w tym pomoże swoim bliskim w ich problemach. Zapomni o swoich potrzebach i pragnieniach, zaniedbując je kompletnie. Powinien nauczyć się zachowywać równowagę między tymi kwestiami.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna rozpocznie nowy dzień z pewnością siebie. Skutecznie wpłynie to na jej podejmowanie decyzji, które będą przemyślane, ale stanowcze, bez nadmiernego analizowania. Gwiazdy zdradzają, że wyjdzie jej to na dobre.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

W poniedziałek Waga wciąż będzie żyła weekendem. Spędziła go w zadowalający, ale to dla niej za mało i chciałaby mieć jeszcze jeden wolny dzień. Przez to nie zachowa czujności oraz dokładności w wypełnianiu obowiązków na dziś.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion zostanie dziś postawiony w niezręcznej sytuacji przez bliską mu osobę. Ciężko przyjdzie mu decyzja o tym, co ma w związku z tym zrobić, mówić prawdę, czy chronić bliskiego? Od tej decyzji wiele będzie zależało.

Strzelec (22.11-21.12)

Dziś Strzelec rozpocznie tydzień pełen irytacji, która nie będzie uzasadniona. Wszystko zacznie go drażnić i denerwować, przez co może działać zbyt impulsywnie. Musi na to uważać, żeby nie wybuchnąć i nie zranić kogoś bliskiego.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec powinien przestać przejmować się opiniami ludzi z zewnątrz. Przykłada do tego zbyt wielką uwagę, a przecież najważniejsze zdanie należy do niego samego oraz ewentualnie bliskich, których ceni jako doradców.

Wodnik (20.01-18.02)

W ten poniedziałek Wodnik będzie zatroskany. Za bardzo martwi się problemami swoich najbliższych i przedkłada je ponad swoje własne. Ważne dla niego osoby doceniają jego pomoc i wsparcie, ale powinien zadbać też o siebie.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby od samego ranka rzucą się w wir pracy. Wiedzą, że mają dużo do zrobienia i zapragną skończyć wszystkie zadania jak najszybciej, ale wykonać je sumiennie. Spowoduje to stres, ale dzięki temu czeka je spokojny wieczór.