Wypróbuj dawny sposób na odpieranie złych ataków, które mogą wydarzyć się podczas twojej nieobecności. Niezależnie od tego, czy opuszczasz dom na kilka dni, czy też nie będzie cię w nim przez dłuższy okres, dzięki metodzie naszych babć będziesz mogła bez obaw cieszyć się podróżą. Negatywna energia nie przeniknie do twojego domostwa. Sięgnij do białej magii, która przywoła spokój i bezpieczeństwo oraz uchroni przed niefortunnymi zdarzeniami

Zobacz także: 

Zawieś to nad drzwiami, gdy udajesz się w podróż

Oprócz upewnienia się, że drzwi do twojego domu są zamknięte na górny i dolny zamek, przed podróżą warto wykonać coś jeszcze. Według dawnego, babcinego sposobu, możesz ustrzec się od pecha i zablokować napływ złych fluidów. Wystarczy, że skorzystasz z mocy ziół. Są to jedne z najczęściej wykorzystywanych składników podczas odprawiania rytuałów oraz innych praktyk magicznych. Na przykład miotełka z leszczynowych gałązek skutecznie usuwa pecha, zaś liść laurowy pomaga odzyskać spokój. W przypadku ochrony domu najlepiej sprawdzi się mieszanka przygotowana z trzech ziół. Są nimi: 

  • szałwia,
  • rumianek, 
  • dziurawiec.  

Te trzy składniki, które czerpią swą moc z natury, wykazują właściwości ochronne. Są w stanie odeprzeć nieszczęśliwe sploty okoliczności oraz oczyszczają przestrzeń z niszczycielskiej energii. Czeka cię dłuższa nieobecność w domu? Zawieś to nad drzwiami, gdy udajesz się w podróż. Woreczek wypełniony ziołową mieszanką skutecznie odgoni złe wibracje. 

Zobacz także: 

Właściwości magiczne ziół

Według pradawnej wiedzy to, co pochodzi z przyrody, wypełnione jest niezwykłym ładunkiem energetycznym. Już nasi przodkowie znali i korzystali z właściwości ziół podczas odprawiania praktyk białej magii. Silne właściwości zabezpieczające przed złymi urokami, pechem i nieszczęściem wykazuje szałwia. Jest to ziele, które stosuje się w celu oczyszczenia aury. Połączona z rumiankiem i dziurawcem tworzy mieszankę, która jest w stanie odeprzeć działanie złych wibracji. Dzięki takiemu zestawieniu masz pewność, że negatywna energia zostanie uziemiona.

Zobacz także:

 Po powrocie z podróży zdejmij woreczek zawieszony nad drzwiami i opróżnij jego zawartość. Pamiętaj jednak, aby zioła najpierw zamoczyć w wodzie - dopiero w ten sposób pozbędziesz się wszelkich niekorzystnych fluidów. 

Zobacz także: