Horoskop miłosny tygodniowy 7-13 lutego 2024 zdradza, co czeka wszystkie znaki zodiaku w zakresie miłości. Baran będzie wspominał swoje dawne miłości, Rak zrozumie swoje błędy, Koziorożcowi ktoś okaże swoje zainteresowanie, a Wodnik zapragnie wyznać swoje uczucia. Czytaj i dowiedz się, co cię spotka w tym tygodniu.

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie w tym tygodniu wspominał swoje dawne miłości i zatęskni za niektórymi z nich. Musi jednak pamiętać, że nie bez powodu tamte relacje nie odniosły sukcesów i powinien skupić się na budowaniu nowych, zdrowych znajomości.

Byk (20.04-20.05)

W tym tygodniu Byk poczuje się osamotniony i zapragnie poznać nową osobę, którą będzie mógł obdarzyć uczuciem. Nauczony zdarzeniami z przeszłości, zachowa ostrożność i będzie podejmował odpowiedzialne decyzje w tym zakresie.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta w tym okresie czeka wiele romantycznych chwil z najbliższą ich sercu osobą. Druga strona zaplanuje miłosną niespodziankę dla tego znaku zodiaku i wspaniale spędzą czas w miłej atmosferze i pogłębiając swoje uczucia.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Podczas tego tygodnia Rak uświadomi sobie swoje błędy w temacie miłości i zapragnie je naprawić dla dobra jego relacji. Powinien porozmawiać z ukochaną osobą i wspólnie popracować nad związkiem, aby był bardziej udany.

Lew (23.07-22.08)

Lwa w tym tygodniu czekają pewne komplikacje w temacie miłości. Będzie musiał zmierzyć się z konfliktami z najbliższą mu osobą oraz zapobiec kolejnym. Nadchodzi trudny czas, a zarazem poważny test dla tej relacji.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

W tym tygodniu Panna spotka się z ukochaną osobą. Powinna zaplanować romantyczny czas we dwoje, żeby wzmocnić łączącą ich więź. Dzięki temu związek rozwinie skrzydła i zdobędzie jeszcze silniejsze fundamenty, niż do tej pory.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga w tym tygodniu zazna smaku złamanego serca. Najbliższa osoba bardzo ją zawiedzie i sprawi, że zakwestionuje swoje uczucia. Problem urośnie w siłę, jeżeli nie uda się tym kochankom zażegnać go najszybciej, jak to możliwe.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion podczas tego tygodnia poczuje, że jego obecna relacja jest bardzo stabilna i zmierza ku szczęśliwej przyszłości. To zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i nadzieję, że wszystko będzie się układać pozytywnie oraz pomyślnie.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w tym tygodniu postanowi skupić się na swoich bliskich. Uświadomi sobie, że nie poświęcał im ostatnio zbyt wiele czasu i pora to zmienić. Postara się zapewnić im poczucie bycia kochanymi i okaże wsparcie w wielu sytuacjach.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Ktoś okaże Koziorożcowi zainteresowanie romantyczne. Powinien on jednak zachować ostrożność i dobrze przemyśleć, czy ta relacja będzie miała dobrą przyszłość. Na szczęście gwiazdy wróżą powodzenie i szansę na udany związek.

Wodnik (20.01-18.02)

W tym tygodniu Wodnik zapragnie wyznać swoje uczucia swojemu obiektowi westchnień. Musi najpierw zastanowić się, czy jest to na pewno odpowiednia osoba do związku i czy zgadzają się w najważniejszych kwestiach dotyczących wspólnej przyszłości.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby podczas tego tygodnia skupią się na sobie. Zrozumieją, że aby kochać kogoś innego, trzeba najpierw pokochać siebie i otworzyć swoje serce. Powinny popracować nad samoakceptacją i dostrzeżeniu własnych zalet.