Przepowiednie z daty urodzenia otwierają bramę świadomości. To dzięki nim odczytasz swoją liczbę, której wibracje prowadzą cię przez życie. Numerologia skrywa w sobie jeszcze jedno ważne przesłanie. Okazuje się, że osoby mające tę cyfrę w godzinie urodzenia, są szczęściarzami. Doświadczają wielu wyjątkowych chwil, a uśmiech nie znika z ich twarzy. Wszystko, czego dotknął, zamienia się w sukces. Zobacz, czy należysz do tego wyjątkowego grona. 

Ta cyfra w godzinie urodzenia określa szczęściarzy

Liczby mają wielką moc i potrafią wpływać na rzeczywistość. Ich wibracje silnie rezonują z ludzkim przeznaczeniem. Już sama godzina urodzenia zdradza wiele o osobowości człowieka. Dzięki niej można dowiedzieć się następujących kwestii: 

  • jesteś osobą, która odbiera świat w optymistyczny czy pesymistyczny sposób;
  • kierujesz się w życiu emocjami czy logicznym myśleniem; 
  • stawiasz na karierę czy najważniejsza jest dla ciebie rodzina; 
  • jesteś osobą skrytą czy towarzyską.

Zobacz także: 

To, czy urodziłaś się rano, w południe, czy też w nocy ma niebagatelny wpływ na to, jaka jesteś. Nie jest to jednak kwesta, na którą warto zwrócić uwagę. Numerologia wymienia jedną cyfrę, która zawarta w godzinie przyjścia na świat, napełnia przeznaczenie pomyślnością, szczęściem i miłością. Jest to piątka. To ona jest zwiastunem dobrego i dostatniego życia. 

Szczęśliwa cyfra w godzinie urodzenia - co dokładnie oznacza?

Jedna cyfra w godzinie urodzenia określa prawdziwych szczęściarzy. Jeżeli to piątka pojawia się w godzinie bądź minutach twojego przyjścia na świat, możesz śmiało powiedzieć, że urodziłaś się po to, aby cieszyć się życiem. Oto, jak numerologia określa takie osoby: 

  • są obdarzone wyjątkową intuicją, dzięki której zawsze podejmują korzystne dla siebie decyzje; 
  • otaczają ich ludzie, którzy życzą im jak najlepiej;
  • mają wiele talentów, które potrafią wykorzystać; 
  • ich wewnętrzna moc sprawia, że potrafią ułożyć swoje życie tak, aby żyć w zgodzie ze sobą.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Ludzie, którzy urodzili się o piątej rano bądź po południu spotyka pasmo sukcesów. To samo dotyczy sytuacji, gdy mówimy o minutach. Takie osoby są zdolne do wielkich czynów, a ich kariery rozwijają się szybko i prowadzą na sam szczyt zawodowego spełnienia. W miłości również nie mają powodów do narzekań. Ich druga połówka jest w nich zakochana do szaleństwa, Zewsząd są otaczane troską, a inni uważają ich za wzór do naśladowania.