Nowy Rok w numerologii rozpoczął się jesienią, a dokładnie 15 września, kiedy nastąpił wrześniowy nów Księżyca w znaku Panny. W czasie jego trwania to wibracje liczby 8 będą silnie oddziaływać na całą ludzkość. Oznacza to, że wszystkie twoje plany, postanowienia i podjęte decyzje będą naznaczone jej działaniem. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna cyfra, która otoczy cię opieką podczas kolejnych długich miesięcy. Każdy z nas ma bowiem przypisaną własną liczbę, której energia powiązana jest z datą urodzenia oraz bieżącym rokiem. Zobacz, jak czytać numerologię wieku. Jej obliczenie nie jest niczym skomplikowanym. 2024 rok w numerologii osobistej wskaże ci momenty przełomu i nakieruje na to, co będzie twoim priorytetem. 

2024 rok w numerologii osobistej. Jaka jest twoja liczba roku?

Według numerologii wieku, każdy rok, który następuje, wpływa na to, co spotka cię w życiu. Aby obliczyć osobistą cyfrę na 2024 rok, wystarczy wykonać proste działanie matematyczne. Jest powiązane z tym, ile lat kończysz. Musisz zatem dodać do siebie cyfry, które składają się na twój wiek. Na przykład, jeśli masz 42 lata, dodaj do siebie 4 i 2. Z tego obliczenia wynika, że twoją liczbą jest 6. Następnie dodaj bieżący rok, czyli 6 + 2024. Rezultatem tego działania jest 14. Pamiętaj jednak o tym, że ma to być jednocyfrowy zapis. Dlatego zsumuj powstałe cyfry. Twój wynik to 5. Jest to zatem twoja osobista liczba na ten rok. 

Zobacz także: 

Numerologia dla 1 na 2024 rok

W 2024 roku poczujesz napływ pozytywnej energii. Nie unikniesz zaskakujących sytuacji, które wpłyną na twoje postrzeganie rzeczywistości. Pomimo początkowych trudności, wszystko ułoży się w pomyślny sposób. To czas działania i realizacji planów, które już od dawna masz w swojej głowie. Dzięki wyzwaniom, które pojawią się na twojej drodze, nabierzesz większej śmiałości i pewności siebie. 

Numerologia dla 2 na 2024 rok

W tym czasie zaczniesz uważniej przyglądać się swoim relacjom z innymi ludźmi. 2024 rok w numerologii osobistej dla 2 to czas na wzmocnienie więzi i szczere wyrażanie swoich uczuć. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto doda ci motywacji i odmieni twoje życie. To spotkanie zaowocuje wieloma chwilami szczęścia i satysfakcji. Wreszcie poczujesz spełnienie i poukładasz swoje życie uczuciowe. 

Numerologia dla 3 na 2024 rok

Rok 2024 dostarczy ci wielu wrażeń. To dla ciebie rok przemiany. Znajdziesz się w nowych, zaskakujących sytuacjach, które będą wymagać od ciebie większej elastyczności w myśleniu i działaniu. Życie zawodowe, pomimo początkowych komplikacji, upłynie pod znakiem spełnienia. W drugiej połowie roku czeka cię wielki sukces. W pracy docenią twoje starania, co zaowocuje podwyżką i awansem. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Numerologia dla 4 na 2024 rok

W 2024 roku twoje życie miłosne zacznie kwitnąć. Spojrzysz łaskawym okiem na partnera i docenisz jego starania. On również nie pozostanie ci dłużny. Zacznie wykazywać się większym zaangażowaniem i zatroszczy się o to, abyś poczuła przy nim szczęście. Wasz związek odrodzi się na nowo. A jeśli czekasz na oświadczyny, chcesz powiększyć rodzinę bądź wyglądasz innego przełomowego momentu - 2024 rok z pewnością przyniesie ci wspaniałe wiadomości. 

Numerologia dla 5 na 2024 rok

2024 rok będzie dla ciebie czasem głębokich refleksji. Powrócisz do tego, co wydarzyło się w przeszłości i wyciągniesz wnioski ze swoich błędów. Chociaż los nie szykuje dla ciebie wielkich niespodzianek, kolejne miesiące będą dla ciebie czasem wyciszenia i zebrania sił. Zadbasz o swój dobrostan i odetniesz się od ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. To twój czas odrodzenia duchowego. 

Numerologia dla 6 na 2024 rok

W roku 2024 szczęście będzie ci sprzyjać. Poświęcisz ten czas na podróże i nowe znajomości, a uśmiech nie będzie schodził z twojej twarzy. Jest to dla ciebie wyjątkowo korzystny okres zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wszechświat wysyła w twoją stronę dobrą energię, dzięki której wszystko będzie układać się tak, jak sobie to wymarzysz. Dobra passa nie opuści cię aż do późnej jesieni. W tym czasie mogą pojawić się pewne komplikacje, ale naładowana entuzjazmem, poradzisz sobie z każdą trudnością. 

Zobacz także: 

Numerologia dla 7 na 2024 rok

2024 rok przyniesie pasmo rozczarowań. To z pewnością nie jest rok, który będziesz dobrze wspominać. Pamiętaj jednak o tym, że każde doświadczenie, nawet to, które przynosi tymczasowy kryzys,  jest potrzebne, aby ewoluować i wzmacniać swój charakter. Mimo że czekają cię rozstania i smutki, wszystko niebawem się ułoży. Przyjdzie czas, że poskładasz wszystkie elementy w jedną całość i podziękujesz losowi za to, że postawił na twojej drodze tak wiele wyzwań.

Numerologia dla 8 na 2024 rok

W tym roku poczujesz się tak, jakbyś zaczynała wszystko od początku. Jest to okres wielkich zmian, które sprawią, że poczujesz ekscytację, ale też dreszczyk emocji. Nowa miłość, przeprowadzka, zmiana pracy lub znajomość, która przerodzi się w piękną przyjaźń. Jedna z tych rzeczy z pewnością wydarzy się w twoim życiu. W 2024 roku postawisz fundament, na którym będziesz budować swoją przyszłość.

Numerologia dla 9 na 2024 rok

Sytuacje, które wydarzą się w 2024 roku, nauczą cię odpowiedzialności i racjonalnego spojrzenia na rzeczywistość. Los zmusi cię do podjęcia wielu ważnych decyzji, których konsekwencje będziesz odczuwać w ciągu kolejnych kilku lat. Kieruj się rozwagą i zatroszcz o własne dobro. Pamiętaj, że chodzi o twoje życie, dlatego kroki, które podejmiesz, powinny być dokładnie przemyślane. Możesz odczuwać presję i mieć wrażenie, że cały twój świat przewraca się do góry nogami - bądź jednak spokojna. Energia wszechświata czuwa nad tobą. 

Zobacz także: