Eva Mendes odpowiada wścibskiej internautce - fani są zachwyceni!

Wszystko zaczęło się od czarno-białego zdjęcia przepięknej Evy Mendes biegnącej po plaży sprzed 15 lat. Pod postem pojawił się zabawny wpis: 

"Poszłam pobiegać po plaży. Nie dziś. 15 lat temu. W tym roku nie byłam na plaży ani razu. Tyle samo biegałam."

Ten wpis miał poprawić humor, pewnie najbardziej tym, dla których jogging brzmi jak język obcy, ale jak to w sieci bywa, pojawiło się kilka kąśliwych uwag obserwujących. Zawsze zastanawia nas, kto daje takim osobom prawo do pytania o tak intymne sprawy i rzucanie niestosownych uwag. Eva Mendes radzi sobie jednak z takimi sytuacjami jak rasowa Meksykanka - z temperamentem.

Gdy jedna z obserwatorek jej konta napisała, że "Ryan powinien się nią w takim razie więcej zajmować", aktorka odpisała tak, że przyklasnął jej cały świat, a kąśliwą odpowiedź cytują wszystkie media. 

Mendes w uroczym, ale ironicznym i inteligentnym stylu odpowiedziała: "Nie, dziękuję. Wolę być w domu ze swoim mężczyzną, niż gdziekolwiek indziej na świecie". No cóż, zgadzamy się w 100% - my też wolałybyśmy być z Ryanem Goslingiem niż gdziekolwiek indziej. Jemu też zazdrościmy temperamentnej i błyskotliwej żony. 

Zobacz też: Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami!

Przy okazji, Eva Mendes zdradziła szczegół ich prywatnego życia, mimo że para wyznaje zasadę totalnej prywatności i rzadko pokazuje się razem na oficjalnych wydarzeniach branży czy rozmawia z mediami. Tym razem czujność aktorki została uśpiona i ujawniła, że miłość między nią, a Goslingiem nadal kwitnie, a jej temperatura zdecydowanie nie spada!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Mendes (@evamendes) Paź 4, 2020 o 10:28 PDT