Książę Harry został najseksowniejszym ojcem świata

Magazyn "People", który co roku wybiera najseksowniejszych ludzi świata, właśnie ogłosił laureatów 2019 roku. W kategorii "najseksowniejszy żyjący ojciec" tytuł przypadł księciu Harry'emu. 

Książę Harry pokonał wielu znanych ojców, takich jak: Ryan Reynolds, Ryan Lochte, Steven Yeun czy Kobe Bryant.

Książę Harry zapatrzony w synka

Książę Harry nie otrzymał tego tytułu bezpodstawnie. Harry odkąd w maju 2019 roku po raz pierwszy został tatą, widać, że jest zapatrzony w syna. Na pierwszych oficjalnych zdjęciach Archiego, dumny tata z czułością trzyma na rękach synka i patrzy na niego z ojcowską miłością. Widać to również na innych zdjęciach Harry'ego z rodziną. Właśnie to odróżnia młodszego księcia od jego brata Williama, który podczas wystąpień publicznych za wszelką cenę stara się mocno trzymać protokołu i nie pokazuje emocji. Może właśnie taka szczerość i otwartość sprawiły, że to właśnie książę Harry został wyróżniony tytułem "najseksowniejszego ojca na świecie".

Syn księcia Harry'ego łudząco podobny do taty

Odkąd w mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia Archiego i fani mogli przyjrzeć mu się z bliska, nikt nie ma wątpliwości, że chłopiec jest bardzo podobny do księcia Harry'ego. Najlepiej widać to w zestawieniu ze zdjęciami, kiedy Harry pozował z księżną Dianą. Zresztą zobaczcie sami:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tell me I’m not the only one who sees the resemblance between Harry and Archie?!

Post udostępniony przez Prince Harry & Meghan Markle (@duke_duchessofsussex) Lis 4, 2019 o 3:13 PST