Dorota Szelągowska jest już po trzecim rozwodzie

Dorota Szelągowska oficjalnie zakończyła trzecie małżeństwo z Michałem Wawro. Jak donosi "Super Express", 29 lipca 2021 odbyła się rozprawa rozwodowa, która rozpoczęła się z dwugodzinnym opóźnieniem. Świadkami na rozprawie byli między innymi syn Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa, Antoni oraz Marika Jóźwiak, która współpracuje z gwiazdą przy programach telewizyjnych. "Jej były już mąż wydawał się zadowolony z orzeczenia, czego wyraz dał na korytarzu sądu" - cytuje dziennik.

Pod koniec kwietnia w wywiadzie dla magazynu "Pani", Dorota Szelągowska po raz pierwszy odniosła się do plotek o rozpadzie małżeństwa: "Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności."

Wówczas Szelągowska wyznała, że nie zamierza już więcej stawać na ślubnym kobiercu.

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze".

Projektantka nie żałuje swoich poprzednich decyzji, a każdy związek czegoś ją nauczył.

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - dodała projektantka.

Dorota Szelągowska rozwiodła się: kim był mąż słynnej dekoratorki?

Trzecim mężem Doroty Szelągowskiej był Michał Wawro, reżyser programów TVN Style, którego projektantka poznała w pracy. "Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe" - mówiła w jednym z wywiadów.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku. Szelągowska zdradziła, jak wyglądało ich wesele: "Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości (...). Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 zł. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia."

W 2018 roku na świat przyszła ich córeczka Wanda. 

Dorota Szelągowska: trzy małżeństwa i trzy rozwody

Dorota Szelągowska po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w wieku 20 lat. Z tego związku ma swojego pierwszego syna, Antoniego, który obecnie ma już 20 lat. Kilka lat po rozwodzie wyszła za mąż po raz drugi. Związała się z Adamem Sztabą, z którym była 13 lat i długo zwlekali z decyzją o ślubie. Ten związek również zakończył się rozwodem, trzy lata po ceremonii.

Mówi się, że do trzech razy sztuka, ale jak widać nie w każdym przypadku ta zasada się sprawdza. 

Dorota Szelągowska po rozwodzie wyjechała odpocząć

Dekoratorka wnętrz po zamknięciu kolejnego rozdziału w swoim życiu, od razu wyjechała odpocząć na Warmię. Na Instagramie opublikowała wpis:

Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, - są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję.

Martyna Wojciechowska pod tymi słowami napisała: "Piękna! Trzymam kciuki żeby ten stan trwał jak najdłużej!"