Dorota Szelągowska na Instagramie

Dorota Szelągowska to dekoratorka i prowadząca popularnych programów wnętrzarskich w stacji TVN. Widzowie uwielbiają ją za „luz” i dystans do siebie, co regularnie udowadnia też na swoich kontach w mediach społecznościowych. Wczoraj Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu sesji. Widzimy na nim roześmianą, spontaniczną prezenterkę, jednak to opis zdjęcia przykuł naszą uwagę:

Zmarszczki mimiczne, szczególnie te od radości i zachwytów noszę dumnie, ale czas nie stoi w miejscu. 

Wprawdzie to element nowej kampanii popularnej marki kosmetycznej, ale też ważny głos w wyidealizowanym świecie, który nas otacza. Fankom Doroty również bardzo spodobał się wydźwięk postu:

Masz tak piękny uśmiech że nie gra to żadnej roli jakich kosmetyków używasz i czy masz zmarszczki.

Wyglądasz jak Marylin Monroe! - czytamy w komentarzach.

Gwiazdy bez makijażu

Coraz więcej gwiazd decyduje się na pokazanie swoich niedoskonałości w mediach społecznościowych. Posty aktorek, piosenkarek, czy innych znanych osobistości bez makijażu, czy bez retuszu mają ogromny - i to pozytywny - oddźwięk, co świadczy o tym, że właśnie tej naturalności i zgody na małe mankamenty urody wszystkie potrzebujemy. Bez makijażu fanom pokazuje się między innymi Salma Hayek, a na naszym „podwórku” - Marta Żmuda Trzebiatowska, Julia Kuczyńska, czy Kasia Nosowska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin) Lip 15, 2020 o 2:28 PDT