Dorota Szelągowska ma za sobą trzy małżeństwa

Dorota Szelągowska jest uwielbianą prezenterką telewizyjną i dekoratorką. Jej programy wnętrzarskie cieszą się ogromną popularnością, a gwiazda w 2019 roku zdobyła Telekamerę w kategorii „osobowość telewizyjna”. Niestety Szelągowska nie miała tyle szczęścia w swoim życiu prywatnym, ile w zawodowym. 

Projektantka ma za sobą już trzy małżeństwa. Pierwszym mężem Szelągowskiej był aktor Paweł Hartlieb. Para doczekała się syna Antoniego, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Prezenterka po rozwodzie związała się z Adamem Sztabą – kompozytorem i dyrygentem. Para pobrała się po 11 latach związku w 2013 roku. Świadkami na ceremonii byli Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka. Niestety Dorota i Adam rozstali się zaledwie po dwóch latach małżeństwa. Dekoratorka trzeci raz na ślubnym kobiercu stanęła w 2017 roku. Szelągowska wyszła wtedy za tajemniczego Michała, reżysera programów TVN Style. Małżeństwo w 2018 roku doczekało się córki Wandy. 

Szelągowska szczerze o rozwodzie

Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej był długo utrzymywany w tajemnicy przed mediami. Teraz projektantka postanowiła odnieść się do plotek na temat rozstania. 

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - wyznała Szelągowska w rozmowie z magazynem "Pani". 

Szelągowska zdobyła się również na szczere wyznanie.  Prezenterka powiedziała, czy zamierza jeszcze kiedyś stanąć na ślubnym kobiercu.

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze" - przyznała prezenterka.

Projektantka wyznała jednak, że nie żałuje swoich poprzednich decyzji, a każdy związek czegoś ją nauczył.

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - dodała projektantka.