Agnieszka Kaczorowska zasłynęła wiele lat temu rolą w serialu "Klan". Postać Bożenki stała się wręcz kultowa, a samej Kaczorowskiej trudno było uwolnić się od skojarzeń z bohaterką. Ze starym wizerunkiem udało jej się zerwać, dopiero gdy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Tuż po nim zaczęła rozwijać swój Instagram. Odkąd urodziła pierwszą córkę, skupiła się głównie na tematach liestyle'owych i parentingowych. Niedawno głośno zrobiło się o niej za sprawą postu o "modzie na brzydotę". Afera wyciszyła się, a gwiazda mogła spokojnie odliczać dni do porodu. Ten właśnie nadszedł - Agnieszka Kaczorowska urodziła swoje drugie dziecko.

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Płeć i imię dziecka

Celebrytka i jej mąż Maciej Pela po raz drugi zostali rodzicami. Kaczorowska przekazała tę nowinę za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda dodała serię zdjęć ze szpitala i napisała, jak przebiegł poród.

Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA - zaczęła post Agnieszka Kaczorowska.

To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! - pochwaliła się.

Kaczorowska podziękowała także za opiekę mężowi i położnej. 

Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maciek Pela, u rock (ang. rządzisz - red.) [...] Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie - zakończyła post świeżo upieczona mama Garbrysi.

Imię Gabriela, jak napisała wcześniej Kaczorowska, wybrane zostało nieprzypadkowo - "mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc" - napisała celebrytka w jednym z postów.

Gabriela to imię pochodzenia semickiego. Jest żeńskim odpowiednikiem imienia Gabriel. Pochodzi od hebrajskiego słowa, oznaczającego bożego wojownika.

Gabriela jest typem opiekunki. Roztacza wokół siebie atmosferę spokoju i ciepła. Lubi przebywać w towarzystwie i ma wielu przyjaciół.

Gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@agakaczor)