Dorota Szelągowska bez makijażu z mamą Katarzyną Grocholą

Gwiazda aranżowania mieszka Polaków Dorota Szelągowska niejednokrotnie udowadniała, że ma do siebie duży dystans. Często dowodzą temu posty na jej instagramowym koncie, na którym Szelągowską obserwuje prawie 500 tysięcy osób. Często trafiają nam selfie z mamą, znaną pisarką Katarzyną Grocholą. Tym razem, w ramach spędzania razem świątecznego weekendu, obie panie postanowiły zapozować całkowicie na luzie, bo bez grama makijażu. W żartobliwym tonie Dorota Szelągowska zapytała obserwatorów czy powinna oddać mamie swoje okulary przeciwsłoneczne i czy jest jej w nich do twarzy. Sama stwierdziła przewrotnie, że Katarzyna Grochola zdecydowanie "nie wygląda w nich zachwycająco". 

Dorota Szelągowska post na Instagramie: komentarze internautów

Fani prowadzącej popularny program "Domowe rewolucje" byli jednak innego zdania i chętnie dzieli się nim w komentarzach pod postem ze zdjęciem pań bez makijażu. 

"Dorota nie bądź żyła.  Daj mamie okulary, bo wygląda bosko.", "Uśmiech ten sam to i okular musi być ten sam.", "I to jest prawdziwe zdjęcie "no make up"! Cudnie wyglądacie!", piszą zachwycone obserwatorki.

Dorota Szelągowska z mamą wypoczywają w SPA i jak widać są super zrelaksowane. Takich humorów Wam też życzymy!