Mówi się, że ten babciny sposób na zdjęcie uroku z użyciem soli pomógł już wielu osobom uporać się z zauroczeniem. Zanim jednak przejdziemy do działania, należy się upewnić, czy posiadamy wszystkie magiczne składniki. Sól ma kluczowe znaczenie, lecz bez pozostałych atrybutów działanie rytuału nie będzie aż tak silne.

Praktykując białą magię, należy pamiętać, że ma ona działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Czytaj także:

Babciny sposób na zdjęcie uroku. Składniki

Babciny sposób na odczynienie uroków przede wszystkim opiera się na magicznym działaniu soli.  Nie od dziś wiadomo, że sól ma wyjątkowo silne działanie oczyszczające, a także blokujące zło. To jednak niejedyny atrybut, który pozwoli na skuteczne i bezpieczne zdjęcie złego oka. Zanim zaczniemy odczyniać urok, musimy się upewnić, czy posiadamy także:

 • anyż, który ma silne działanie uziemiające złe wibracje,
 • pieprz, który wykazuje się właściwościami ochronnymi i blokuje dostęp negatywnej energii,
 • szałwia, która wzmacnia działanie ochronne i oczyszczające.

Warto także przygotować mały talerzyk.

Gdy już jesteśmy w posiadaniu kluczowych składników, należy zastanowić się nad swoją intencją. Im bardziej będzie ona precyzyjna i jasna, tym mniejsze ryzyko, że wygenerowana energia się rozproszy.

Czytaj także:

Zobacz także:

Babciny sposób na zdjęcie uroku z użyciem soli. Instrukcja

Babciny sposób na zdjęcie uroku z użyciem soli nie jest skomplikowany. Kluczowe są jednak odpowiednie gesty i ich kolejność wykonywania. Jeśli dojdzie do pomyłki, wszystko przepadło.

 1. Oczyść myśli z negatywnej energii.
 2. Przygotuj wszystkie składniki.
 3. Wypowiedz szeptem swoją intencję.
 4. Na talerzyk daj: 1 łyżkę soli, 7 ziaren pieprzu, 1 gwiazdkę anyżu, 3 szczypty suszonej szałwii.
 5. Połóż dłoń na talerzyku i ponownie wypowiedz swoją intencję.
 6. Natrzyj ręce odrobiną magicznej mieszanki na bazie soli w celu usunięcia uroku.
 7. Następnie otrzep ręce, by na dobre zażegnać pecha.
 8. Talerzyk z solą postaw koło wejścia do domu lub mieszkania, np. na szafce, w której trzymasz buty. W ten sposób zablokujesz dostęp złej energii.

Działanie rytuału jest natychmiastowe.