Dzwoneczek przy oknie blokuje złe oko i rozprasza złą energię. Zdaniem ekspertów od magii, nie może być on przypadkowy. Dowiedz się, w jaki sposób należy dokonać odpowiedniej aktywacji, by ochronić przestrzeń swojego domu.

Praktykując białą magię, należy pamiętać, że ma ona działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Czytaj też:

Dlaczego dzwoneczek przy oknie blokuje złe oko?

Dzwoneczek zawieszony przy oknie ma wyjątkowo silne działanie ochronne. Zdaniem ekspertów od magii dzieje się tak, ponieważ dźwięk, jak i fale dźwiękowe mogą:

  • rozbijać negatywną energię,
  • odstraszać zło,
  • blokować złe oko,
  • zmieniać kierunek negatywnych wibracji,
  • zwiastować nadejście szczęścia.

Uwaga, dzwoneczek koniecznie musi być wykonany z metalu. Plastikowy, papierowy lub ceramiczny nie ma odpowiedniej mocy, by skutecznie odbić złe oko lub inne uroki.

Zanim jednak rozpoczniesz praktykowanie białej magii, zastanów się nad swoją intencją. Pod żadnym pozorem nie może ona działać na szkodę innych osób, ponieważ w ten sposób ściągniesz na siebie nieszczęście. Co więcej, precyzyjna i spójna intencja sprawi, że wygenerowana energia nie ulegnie rozproszeniu.

Czytaj też:

Zobacz także:

Jak zablokować złe oko przy użyciu dzwoneczka?

Zablokowanie złej energii nie jest skomplikowane. Przede wszystkim opiera się na pracy z intencjami. Jednak kluczowe jest odpowiednie aktywowanie magicznego atrybutu. Poniżej znajduje się instrukcja, z której dowiesz się, jak zablokować złe oko przy użyciu dzwoneczka.

  1. Przygotuj metalowy dzwoneczek.
  2. Oczyść swoje myśli. Jeśli jesteś przepełniona negatywną energią, nie podejmuj się tego zadania.
  3. Weź do ręki dzwoneczek i obdarz go swoją intencją.
  4. Gdy poczujesz, że nastąpiło zawiązanie energetyczne, zawieś dzwoneczek przy oknie.

Działanie aktywowanego dzwoneczka jest natychmiastowe i bezterminowe. 

Czytaj też: