Nawet talizmany i amulety, które mają pozytywne właściwości magiczne, mogą działać na niekorzyść w innej sferze życia. Wróżka ujawnia, o czym nie mówią inni ezoterycy. Popularny drobiazg odbiera ci szansę na bogactwo. Jeśli chcesz poprawić swoje finanse, pozbądź się go jak najszybciej. Sprawdź, co działa w ten sposób.

Jaki drobiazg odbiera ci szansę na bogactwo?

W naszej kulturze kolor czarny intuicyjnie kojarzy się z negatywnymi właściwościami. Czasem nie warto ulegać tym podpowiedziom, ale w kilku przypadkach ciemne barwy mogą kryć swoje tajemnice. Zwłaszcza jeśli chodzi o magiczne działanie kamieni.

Mówi się o tym, że czarne minerały mają właściwości ochronne, odbijające niebezpieczeństwo i złe wpływy innych ludzi. Nie każdy jednak wie, że jednocześnie obierają ci szansę na bogactwo. Jeśli nosisz ze sobą pierścionek z czarnym oczkiem, bransoletkę z turmalinu czy zawieszkę z kamienia zwanego Nocą Kairu, szczęście w finansach będzie cię omijać równie skutecznie, co złe oko. Wyjątkiem w tym przypadku jest tylko węgiel, który przez swoją niezwykłą strukturę i pochodzenie zbliża do bogactwa.

Zobacz też:

Pozbądź się go jak najszybciej

Nosisz przy sobie biżuterię z czarnym kamieniem lub sam minerał? Tym samym blokujesz nie tylko negatywne oddziaływanie, ale odbierasz sobie szansę na bogactwo. Jeśli potrzebujesz zmiany w finansach, jak najszybciej pozbądź się pechowego czarnego kamienia. Dodatkowo niektóre czarne elementy biżuterii ścigają samotność i problemy w związkach.

Pamiętaj jednak, że pozbywanie się turmalinu czy obsydianu ma swoje konsekwencje. Jeśli wcześniej odczuwałaś przy nich większe bezpieczeństwo energetyczne, bez ich wsparcia sytuacja może się zmienić. Dlatego musisz zdecydować, czy wolisz pozostać przy ochronie, czy pozbyć się kamienia pechowego w finansach, a nakierować się na przyciąganie bogactwa.

Sprawdź także:

Zobacz także: