Joanna Koroniewska reaguje na żart z zaburzeń odżywiania

Joanna Koroniewska jest znana ze zdrowego podejścia do swojego wyglądu. Aktorka często pokazuje się na Instagramie bez makijażu i w potarganych włosach. Koroniewska ma do siebie dystans i często razem z mężem żartują ze swojego wyglądu czy niekorzystnego zdjęcia. Chociaż 43-letnia aktorka ma ogromne poczucie humoru, okazało się, że istnieją dla niej tematy, z których nie należy żartować. Koroniewska udostępniła post na Instagramie, w którym ostro zareagowała na żarty z anoreksji i innych zaburzeń odżywiania. 

O ile z małego biustu i dużego nosa możemy sobie żartować, sama czasami to robię, o tyle z zaburzeń odżywiania, które są bardzo poważną chorobą a w najcięższych przypadkach kończą się śmiercią, nigdy nie powinniśmy tego robić – zaczęła swój wpis Koroniewska.

Aktorka w kilku screenach udowodniła, że często dostaje od obserwatorów komentarze typu „anorektyczka”. Koroniewska zaapelowała do swoich fanów, żeby nie żartowali z zaburzeń odżywiania, ponieważ takie docinki są według niej niedopuszczalne. 

Nauczmy się wyrażać swoje poglądy, bo nawet u ludzi z dystansem do siebie, do których niewątpliwie się zaliczam, takie insynuacje są wręcz niedopuszczalne - dodała aktorka.

Dalej aktorka zapowiedziała, że zorganizuje live’a z psychologiem, który wyjaśni, jak krzywdzące mogą być komentarze na temat czyjejś wagi. 

Joanna Koroniewska odpowiedziała złośliwemu hejterowi

Joanna Koroniewska może pochwalić się nienaganna figurą, jednak jak się okazuje, aktorka często otrzymuje nieprzyjemne komentarze na temat swojego wyglądu. Ostatnio gwiazda zareagowała na złośliwą wiadomość dotyczącą ilości jej zmarszczek. Tym razem aktorka musiała zmierzyć się z komentarzem, który krytykował wygląd jej ciała. Gwiazda udostępniła ostatnio zdjęcie bez makijażu i w kostiumie kąpielowym. Jeden z internautów postanowił skomentować ciało 43-letniej aktorki, a dokładnie.. jej biust. "Na bezbiuście nie ma rady". Po czym dodał: "Ty masz prawdziwe?". Aktorka postanowiła odpowiedzieć na złośliwą docinkę. 

A ty dalej swoje? – napisała Koroniweska

Szybka reakcja Koroniewskiej zaskoczyła „fana”. Złośliwy internauta po chwili kolejny raz zabrał głos.  

Dobra, jak ciebie uraziłem, to sorki, ale miej trochę dystansu do siebie" – napisał.