Sarah Jessica Parker przyłapana na kawie w zupełnie siwych włosach. Zobacz naszą galerię gwiazd, które nie wstydzą się siwizny!

Zdjęcie Sarah Jessici Parker przyłapanej na kawie z przyjacielem zrobiło sensację w sieci. I wcale nie chodzi o rzekomy romans czy nawet zbliżającą się wielkimi krokami premierę kontynuacji wielkiego hitu "Seks w wielkim mieście", w którym aktorka gra kultową rolę Carrie. Chodzi oczywiście o wygląd i to pokazuje skalę tego, jak surowej ocenie poddawane są kobiety. A dokładniej o siwe włosy, które niemal w zupełności pokrywają głowę aktorki. Oliwy do ognia zgrozy strażników "cnót niewieścich" dolewa fakt, że nie dość, że gwiazda jest bez makijażu, to jeszcze wygląda na zupełnie zadowoloną i zrelaksowaną - tego już za wiele! "Czy tak będzie wyglądać nowa Carrie w nowej części "Sex and the city"?", pytają zrozpaczeni fani? 

Przeczytaj także:

Otóż pierwsze zdjęcia z planu zdradzają, że nie tylko nowy look ulubionej aktorki będzie spędzał sen z powiek tym, którzy uważają siwiznę za powód do wstydu, który zdradza wiek przecież wiecznie młodych kobiet. Wygląda na to, że również Miranda, serialowa przyjaciółka Carrie, czyli Cynthia Nixon, też przeszła na "srebrną stronę mocy". A co my na to?

Jesteśmy tym zachwycone!

Spójrzcie tylko na naszą galerię gwiazd, które dumnie prezentują siwe włosy na ściankach, czerwonym dywanie i na największych galach jak np. Andie MacDowell czy Jodie Foster podczas festiwalu w Cannes. Szlachetne srebro podkreśla ich naturalną urodę i sprawia, że wyglądają jak prawdziwe królowe!